Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

UNBAN-CZHERBIE


neznamy#1426

Smazaný účet

13
28.1.2022 13:55

                                                                                                         NEJDŘÍVE VEŘEJNÁ OMLUVA ADMINOVI Dzardysovi

promiň podruhé omlouval jsem se ti v soukromých zprávach odpovědi jsem se nedočkal,takže se ti omlouvám za svoje ne ohledu plné chovaní a nadavky na tebe respektuji tvé rozhodnutí.

Včera jsem dostal ban odkaz na forko přikladam zde: https://leosight.cz/forum/topic/9037 kde jsem se doznal k dalšímu porušení a proto se omlouvám za porušení pravidel

a žádal bych o poslední šanci slibuji že už budu ohledu plný a chovat se slušně jak tady tak i na serverech a budu dodržovat pravidla každý člověk dělá chyby a chybami se člověk učí proto bych přijmul třeba další zaučení nebo samostudium pravidel atd... a snažil se být co nejvíc hodný takže bych prosil o šanci děkuji

 

28.1.2022 14:44

Trest ti zkrátím na tři dny, dost času na přemýšlení.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo