Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Výběrové řízení na pozici správy komunikací

1 2



29.1.2022 01:14, naposledy upraveno 29.1.2022 01:17 uživatelem DOPERINO

Výběrové Řízení na pozici Správy Komunikací je aktuálně OTEVŘEN.



IC



Jméno:
Příjmení: 
Datum a rok narození: 
Telefonní kontakt:
Email:
Nejvyšší dosažené vzdělaní:
Pracovní zkušenosti:
Podpis:



OOC



Věk :
Kolik času mám denně :



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.



Za vedení Garage 66 Martin Dope.

 

 

daniel0lp

Hráč

16
29.1.2022 12:12

                       IC                                                            


Příjmení: Daniel Milicka
Datum a rok narození: 2.10.2002
Telefonní kontakt: 761616
Email: daniel.milicka@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: Automechanik 
Pracovní zkušenosti: Pár týdnů zkušeností s odtahováním i dokonce u G66 bohužel jsem kvůli připravám na zkoušky neměl moc času
Podpis:    Milicka



                 OOC


Věk: 17 let
Kolik času mám denně: Většinou 3-4h denně.

Tonix211

Hráč

26
29.1.2022 18:17

IC



Jméno: Vincenzo
Příjmení: Leto
Datum a rok narození: 1.2.1987
Telefonní kontakt: 532509
Email: vincenzo.leto@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: Střední škola, obor automechanik
Pracovní zkušenosti: V Itálii jsem pracoval, na pozici správa komunikace
Podpis: Vincenzo



OOC



Věk : 15 let
Kolik času mám denně : 3-6 hodin, podle dne



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.


30.1.2022 13:55, odstraněno 30.1.2022 13:55 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

SimWerTV

Hráč

1
4.2.2022 23:25


                                                                                            IC


Jméno:
 Marek 
Příjmení: Haldala
Datum a rok narození: 1992
Telefonní kontakt: 424085
Email: marek.haldala@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: Spolumajitel firmy (Firma zanikla - dôvod = nedostatok financií), vyučený ako Automechanik
Pracovní zkušenosti: Skúsenosti mám z iných miest,  momentálne SkyFly Corporation - Zamestnanec II
Podpis: Haldala



                                                                                       OOC



Věk : 14
Kolik času mám denně : 2-6 hodín, záleží v aký deň/či mám niečo naplánované ale priemer je 4/5 hodín



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.



 

Jacko88

Hráč

41
5.2.2022 02:36

IC



Jméno: Nina
Příjmení: Brandt
Datum a rok narození:  22.6. 1993
Telefonní kontakt: 337-496
Email: nina.brandt@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: Technische Universität Berlin - Dopravní a strojní systémy. (Vysoká škola)
Pracovní zkušenosti: 2019 -2021 u dálniční policie v Berlíně, 2021 - pár týdnů u PSA - poté jsem byla vyhozena za neaktivitu, protože jsem musela odcestovat za matkou do Berlína, protože se vypořádávala s rakovinou, která jí nakonec stejně zabila... Teď se tam hlásím znovu. Obrázek
Podpis:

 



OOC



Věk: 16 let
Kolik času mám denně: Více než je zdrávo. :D Zhruba 8 hodin v pracovním týdnu a o víkendech asi kolem 5-10-ti. + Hraju za druhou postavu a občas zaučuju v Helper duty. 



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

Jacko88

winklaarko

Hráč

5
7.2.2022 15:41, naposledy upraveno 7.2.2022 15:41 uživatelem winklaarko

                     IC                                                            


Meno: Roelly

Příjmení: Winkleer
Datum a rok narození: 10.1.1999
Telefonní kontakt: 698735
Email: roelly.winkleer@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: Inžinier
Pracovní zkušenosti: Brigádoval som ako mechanik, a v meste kde som býval som vlastnil aj dielnu
Podpis:    Winkleer



                 OOC


Věk: 21
Kolik času mám denně: Asi 3-6h



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

EminemEvil

Hráč

9
7.2.2022 16:13, naposledy upraveno 8.2.2022 22:22 uživatelem EminemEvil

Jmeno: Deckard 
Příjmení: Charles
Datum a rok narození:  28.6.1993
Telefonní kontakt: 562809
Email: deckard.charles@smail.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: Práce s CNC strojmi pak i Inžiniera
Pracovní zkušenosti: Mám hodne zkušenosti či už z težkonostnýma vozidlami a pod. pracoval jsem 8let jako ridič kamionu a pak jsem chvili byl strojní mechanik mám ridičské povoleni A,B,C

Podpis: Charles

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OOC:

Vek: 15

Kolik času mám denně: Cca 3-4 hodiny

Cez víkend: 5-6+ hodín (nekdy i celej den :) )

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

MaliStoKrat

Hráč

3
9.2.2022 20:57, naposledy upraveno 10.2.2022 16:22 uživatelem MaliStoKrat

IC


 

Jméno: Nicolaus
Příjmení: Becherov
Datum a rok narození: 28.04.2001
Telefonní kontakt: 522234
Email: nicolaus.becherov@post.ic
Nejvyšší dosažené vzdělaní: stredná zdravotná škola + mechanik stredná
Pracovní zkušenosti: vodič kamionu vo firme J&B a DPD , odťahovač aut v J&B ,bývalí mechanik
Podpis: Nicolaus



OOC



Věk : 15
Kolik času mám denně :3-8



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

BOB2

Hráč

5
10.2.2022 16:23

Jmeno: Mike Hrabousky

Datum a rok narozeni:22.2:1999

Telefonní kontakt: 404327

Email:mike.hrabousky@post.ic

Nejvyšší dosažené vzdělaní: mam strednu školu automechanika

Pracovní zkušenosti: vodič kamionu vo firme J&B

Podpis: Hrabousky


OOC


Vek: 15 rokov

Kolik času mám denně: približne 4-8



Tímto se zavazuji, že veškeré vypsané informace jsou pravdivé a nebyl/a jsem k nim nijak nucen/a, dále se zavazuji k plnění veškerým úkonům řečeným po ozvání příslušného personalisty Garage 66 a k plnění těmto pokynům v plném rozsahu do rozmezí listiny lidských práv a svobod.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~77