Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


DarkTime

Hráč

2
30.1.2022 16:14, naposledy upraveno 30.1.2022 16:22 uživatelem DarkTime

Zdravím, rád bych si poprosil o Unban, protože jsem dostal Ban za věc co jsem porušil ano, napsal jsem Puding aby mi zamkla a respawla auto protože mám ve vozu univerzální klíče. Ona jakmile dala /loginto tak mi nahlásila že jsem dostal permu. Z důvodu neznámého. No, a to pravidlo které jsem porušil je myslím pravidlo 3 nebo teď nevím no. A dostal jsem Ban po tom co jsem dostal PK a napsal si o revive dzardys mi dal force respawn a napsal jsem mu "Dzardys vtipálek" poté jsem dostal Ban nevím či přesně za toto, ale vím že Ban je od @Dzardys - e a ban byl udělen po tomhle "fórku" Protože, jsme chtěl Rpit jsem si psal o revive. A je to po druhé co mi toto dzardys udělal. že mi dal forcerespawn po tom co jsem dostal PK a chtěl rpit s PSA. Protože, jsem měl vestu a helmu atd. A zásahy jasně byli do vesty z glocka. Nom, prostě rád bych unban děkuji. 

30.1.2022 16:25

Střílet po policii bezprostředně po tom, co zastavíš, je RP, které tu předváděli lidé jako SEATTLE, a přesně takový styl hrání je něco, co na RP server nepatří. To je záležitost freeroamů a různých FPS žánrů, ale určitě ne RP serverů.

DarkTime, máš 38 banů, několik permabanů, dostal jsi spousty šancí. Je mi líto, ale už si u nás nezahraješ. Další žádost si zkus podat nejdříve za 6 měsíců, třeba změním názor. Nebo tu už nebudu a bude to řešit SedliX, kdo ví. Každopádně do té doby mě nepřesvědčíš, protože jsi mne nepřesvědčil ani doteď, že ses napravil.


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024