Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o Unban


losos

Hráč

2
30.1.2022 17:13, naposledy upraveno 30.1.2022 17:35 uživatelem losos

Takže začalo to tak, že jsem vozil kamionem pak mi spadla hra takže mi kamion respawnuli takže jsem šel pěšky jeden neznámý hráč okolo mě projel s raptorem skoro do mě naboural šel jsem teda dál pak se otočil a asi ve 150 to do mě přímo nabořil a jeho výmluva byla: sorry ja jsem tě neviděl to samozřejmě nedal k reportu. Pak mě naložil a odvezl mě napláž a tam po mě chtěl peníze když jsem byl v bezvědomí. Pak jsem se probudil a dostal se z pásek a utíkal. Trefil mě Taserem a já upadl následovně mě zabil. Když jsem se respawnul tak po mě chtěl abych to doerpil následovně na to jsem mu napsal, že jsem zemřel a erpim, že o ničem nevim. On napsal, že mě nahlásí místo aby dostal on ban za DM tak jsem dostal ban já :) Když mě srazil tím autem tak jsem podal report. NEŽ MI DALI BAN TAK SE MĚ NA NIC ANI NEZEPTALI K TOMU. děkuju :) @Lexikonn

30.1.2022 17:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.1.2022 17:57, odstraněno 30.1.2022 17:58 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

losos

Hráč

2
30.1.2022 17:58, naposledy upraveno 30.1.2022 18:03 uživatelem losos

Ale, že do mě naschvál naboural když věděl, že tam jsem tak to je jasný DM ne? a ty peníze po mně taky chtěl když jsem byl jestě v bezvědomí. A ten status jsem si změnil jestli se to nezměnilo můžu to zkusit dohledat v Logách. To vám už neukázal co? kdybych věděl jak se dá nahrávat tak by to bylo jednodušší, ale jelikož jsem už 50x psal do HC a nikdo neodpověděl tak nic nenadělám :) @Lexikonn

 

30.1.2022 18:06

its called "robbery"

Lexikonn udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování k žádosti

losos

Hráč

2
30.1.2022 18:10

To, že do mě naschvál nabourá ve 150km s raptorem? to bych byl asi mrtvej už

30.1.2022 18:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

losos

Hráč

2
30.1.2022 18:40

Koukám, že tady se to nedá řešit prostě mu dej ban z DM a vyřešeno nemá to cenu tady. To jsem si myslel, že to je kvalitní server

30.1.2022 18:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Dafcus

Hráč

5
31.1.2022 18:33

zdravicko mám tu takú vec ohľadom banu o náraze do nejakej toto pumpi no ja som mal takí lag tak som nevedel zahrať že som zranení a chcel bi som nie že un Ban len trochu stiahnuť Ban o 2h lebo šak rád bi som si ešte zahral a bola to fakt nehoda predom ďakujem za precitanie

 



Powered by LeoSight IFS
LT~48