Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban a chci si stěžovat na Dzardyse

1 2



Zippiik

Hráč

3
30.1.2022 18:51

Dobrý den rpil jsem na policejní stanici kde mě PSA zatýkali přišel tam Dzardys a celé to začal trolit :) já jsem kvůli němu dostal permu protože se nejspíš rozbrečel za to že jsem ho parkrat urazil. Nevím proč ale je to špatnej Admin chci abyste ho kickli z Admin Teamu. Trolil to ze furt mi dával jiný skiny potom tam spawnoval i s jiným helperem a adminem psa obrněný vozy ATD. prostě dovolím si to říct že tam dělali sračky ptom mi dal permu napsal tam ze jsem ho urazel a tak. SICE VÍM ŽE TO UVIDÍ DZARDYS PROTO JEN CHCI ŘÍCT ŽE MOC DOBŘE VÍM ŽE POTŘEBUJEŠ KONTENT PRO TVŮJ YOUTUBE KANÁL ALE TO ŽE BUDEŠ TROLIT RP AKCI JE FAKT UBOHOST. KDYBY JSI MÍSTO TOHO TROLENÍ TŘEBA PRACNĚ PŘEPADÁVAL KAMIONY NIC SI NEGIVOVAL A NEDĚLAL SRAČKY TAK BY JSI TEN KONTENT LEHCE NAŠEL. JENOM ŽE TY JSI TVRDOHLAVEJ A NENECHÁŠ SE URÁŽET TAK MUSÍŠ HNEDKA ROZDÁVAT PERMY. MÁM I GRAF KDY DZARDYS NEBYL V AT A KDY JO.

📉 tohle je počet hráču když je dzardys v AT

📈 tohle je počet hráčů když dzardys není v AT

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla fóra č. 3, 6, 7, 9, 10, 13.
30.1.2022 18:57

Děkujeme za podnět, byl zaslán do třídění. Rád bych to vzal nějak vážně, ale to nejde. Asi se k tomu nebudu dál vyjadřovat... :D 

Zippiik

Hráč

3
30.1.2022 18:59, naposledy upraveno 30.1.2022 19:00 uživatelem Zippiik

Dzardysi kolik chceš abys leavnul celej AT?

klidne ti dam ledvinu jen abys to leavnmul 

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla fóra č. 9, 13, 19.
30.1.2022 19:00

Zippiik

Hráč

3
30.1.2022 19:01

takze pane dzardysi dovlte abych vam teda dal /tempippermaban Dzardys odpověď je ANO odpověď NE se trestá smrtí

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla fóra č. 19. Navíc příkaz pro permanentní ban je stejný jako pro ostatní bany, nemáme na to speciální příkaz.
30.1.2022 19:01, odstraněno 30.1.2022 19:02 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Zippiik

Hráč

3
30.1.2022 19:03

Dobrý večer pane Lexikonne mohl by jste vědět že já slohovky píšu ale nečtu jako např. pravidla ani nevím co je pravidlo 1 

SedliX udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 19, trolling.
30.1.2022 19:04

Já se velice omlouvám, pánové, za to, že si dovoluji konat práci administrátora tak, jak tomu bylo doposud. Jistě je mi velice líto, že jste kvůli mně někdy dostali ban, jsem si zcela vědom, že byl za nic, neoprávněný a že jsem během banování vždy jen nadržoval přátelům a lidem, kteří mi za to zaplatili dostatečnou sumou. Jsem v celém Admin Teamu postradatelný a vše, co jsem zde doposud udělal, bylo akorát příteží. 😓

30.1.2022 19:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
30.1.2022 19:05
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování ke stížnosti

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~168

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo