Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban/zkrácení banu


neznamy#7300

Smazaný účet

6
10.2.2022 02:09, naposledy upraveno 10.2.2022 02:10 uživatelem neznamy#7300

Dobrý den, 

rád bych poprosil o unban jelikož za 5 dní je valentýn a rád bych byl na valentýna aspoň s někým, ano porušil jsem pravidlo měl bych za to pykat ale, nemohu to vydržet, skimo je naše Mta klasika, která má v pohodě komunitu a lidi jsou tam super.

Jenže ano porušil jsem pravidlo že jsem se odpojil z rp jen jde o to že mi spadla wifi na dost dlouho a jak jste říkali že čekali tu hodinu a něco tak ano to obrovsky děkuju ale v tu dobu jsem si myslel že mám ban nebo jsem čekal že dostanu ban. Vyjádřil jsem se i na discordu po odpovědi na minulý fórum. 

Chci něco taky oslavovat s chábrem se kterém jsem to nehrál jakou dobu, cca 9 měsícu? To je dost, taky bych zahrál s ostatníma, jenže záleží či jsem se z pravidla poučil či ne..., ze začátku jsem si myslel že je to pohoda, ale jak se teď koukám není to vůbec v pohodě. Pravidlo je pravidlo, které hráč má plnit což jsem já porušil. Za porušení pravidla se omlouvám a z pravidla jsem se jasně poučil, neumím nebýt 15 dní na skimu je to pro mě docela nuda... ještě jednou tedy kdyby něco, z pravidla jsem se poučil a jasně chápu pravidlo a i také jiné pravidla, omlouvám se hráčům že jsem jim znepříjemnil rp akci.

Banned By @SovietDog

12.2.2022 21:19, naposledy upraveno 12.2.2022 21:20 uživatelem SovietDog

Mám tu hned několik důvodu proč ti tvojí žádost zamítám.. A to z těchto důvodu:

1. Je že ti za šest dnu (( v pátek 18.2 končí )).
2. Tvá historie není úplně čista a tak nevidím důvod na sundání či zkrácení banu.
3. Ten tvůj neustálý spam na Discordu.. za ten by sis zasloužil ten trest ještě prodloužit.

Byt já na tvém místě tak jsem rád že jsem ti to za bod číslo tři neprodloužil.

@neznamy#7300

S pozdravem SovietDog.


Powered by LeoSight IFS
LT~26

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024