Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UNban.


DavaDavaCizek

Hráč

2
10.2.2022 16:11, naposledy upraveno 10.2.2022 16:12 uživatelem DavaDavaCizek

Je mi to docela jedno, je to na 4hodiny ale nechápu to, zablokovaná celá odtahovka, vyzvednu si auto které se spawnulo na odtahovce a převrátilo na bok, tak jsem si ho posunul abych mohl nastoupit a odjet. Jo powergaming to byl, ale rozhodně jsem to nebral ICčkově. V realu se ti nespawne auto ve vzduchu na dalším autě a samovolně se převrátí. Chci vyjádření od admina od kterého jsem ban dostal nebo unban.

Ic jméno admina mi to napsalo Alechandro Rodriguez, tož čekám.

Díky za pozornost <3 :)

10.2.2022 16:17

Ušetřím Anximu čas.

1. Hráč je povinen hrát RP stále a to v souladu s pravidly serveru. To znamená, že po celou dobu hry se pohybuje v IC světě. OOC situaci může vytvořit pouze člen AT.

DavaDavaCizek

Hráč

2
10.2.2022 16:25

Okay, tak díky za ušetření času jemu i mě s odpovědí. Tak za čtyří hodiny zdarec

ice

Hráč

18
10.2.2022 17:31

Eště s dovolením dodám k Dzarďovi to, že tam stál ICly hráč s odtahovou a povídal si semnou, tys tam naběhl a udělal cos udělal. Mohl si mu IC říct, ať popojede. Toť vše.


Powered by LeoSight IFS
LT~36