Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban


yZakary

Hráč

1
11.2.2022 22:19, naposledy upraveno 11.2.2022 22:27 uživatelem yZakary

Dobry den dnes jsem dostal ban za NONRPinjures? Nechapu vjel jsem adminovy do protismeru coz neznamena ze mam myt hned ban? a kdyz jsem ho objizdel tak schvalne proste vjel a tukl mi do navesu ale jako on spis mel zaerpit ten naraz kdyz jedu v kamionu a nekdo mi tukne do navesu rychlosti 10kmh (cca) tak asi to moc nepocitim v tom tahaci ne? Proste jako helper mi schvalne najede do navesu a da mi ban za to ze jsem vjel do protismeru hlavne ze vcera do nas vjel bortec rychlosti 150kmh a rychle odjel udelaly jsme na nej report a to nikdo neresil. Typek ban nedostal a nic. A kdyz v realu najede clovek nekomu do protismeru tak to znamena ze ten druhy asi zavola na toho kdo mu tam najel policii ne? Proste ja bych rekl ze kdyby do to byl normalni hrac a ne admin tak ani neda report ale zavola policii at me hledaji ne? TEN ADMIN BYL: Anxii Tak porposil bych o unban

11.2.2022 22:38

Ahoj, nevjel jsi mi jen do protisměru ale srazil jsi mě tak, že jsem se otočil o 180 stupňů a pak sis jel dál, Anxii ti dal ban protože já dávat bany nemůžu. 

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~19