Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Petr morocko - Patrick Crown- Trevor gryggly a ještě nevím kdo

1 2



15.2.2022 11:23, naposledy upraveno 15.2.2022 12:17 uživatelem barel

Stalo se to, že na serveru nebyli žádní admini. Ty děti tam dělali neskutečnej bordel například skákali z velké výšky, jezdili v protisměru a troubili, DMkovali mi auto. Však tady jsou všechny screeny. Bránil jsem se tak že jsem do jednoho začal bouchat. Potom další. Patrick crown mě zabíjel pepřákem protože jsem jednou bouchl do Trevor Gryggly. Musel jsem se bránit furt mi lezli na korbu dali /glue a rozbijeli to.

Taky Frank Lucas dělal bordel v /do

Nakonec jsem se odpojil protože se tam nedalo hrát. Logy dodávám : https://leosight.cz/logs/NUPmI0ilKV

Taky porušili peace time. První skákali do vody z mega velké výšky, ale to myslím že nemám vyfocené. Pak mi lezli do auta jako spolujezdec, potom na korbu atd atd

Jooo, to jak skákali je v logách takže pohodka. Taky tam jsou OOC nadávky - to já taky trošku protože jsem se bránil. Ale můžete vidět, jak tam maj v pi** a porušují pravidla. Další pravidlo - je to ani ne 50 metru od police station. I troll. Tady je nahej a ničí mi auto. Jo a ještě chci říct, že všichni na tomto screenshotu byli zůčastněni této situace.

 

Jen je fakt hrozné, že lidi zneužívaj toho že na serveru nejsou admini. Pak každý dělá bordel.

 

l bouchat a oni že to pošlu pudingovi má někdo clip?

15.2.2022 11:25, odstraněno 15.2.2022 11:45 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.2.2022 11:28, odstraněno 15.2.2022 11:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.2.2022 11:32, odstraněno 15.2.2022 11:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.2.2022 11:44, odstraněno 15.2.2022 11:44 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

weqsiik

Hráč

16
15.2.2022 11:48

A své DM nepošleš? jak si začal najíždět do Morocka a Mé Audi?

 

15.2.2022 11:49, naposledy upraveno 15.2.2022 11:49 uživatelem barel

Jooo jasně, hele já jsem se jenom bránil. :-) + nenajížděl jsem do nikoho. Právě že vy jste do mě nabourali a spadlo mi auto do vody.

Morocko

Hráč

15
15.2.2022 11:51, naposledy upraveno 15.2.2022 12:10 uživatelem Morocko

1. věc: nenazívej mne dítětem.

2. věc: Dodej video, kde jsem tě srazil. Pokud tě štve že jsem jel s taxikem v protisměru a troubil na tebe, tak hold nevíš jakej je rozdíl mezi IC a OOC.

3. věc: mohl by jsi to napsat najednou a né každou minutu přidávat novej komentář s další věcí, co tě napadne.

4. věc: přiznal jsi se, že jsi porušil pravidla, protože porušili oni. To tě ale neomlouvá..

5.věc: neustále jsi psal, že to nahráváš. V tom případě by jsi mohl dodat video a netreba to tu takto vypisovat chaoticky.

a poslední věc.. jak jsem psal, že jsem to poslal adminovi Puding má prostý důvod. Jelikož řeším svou nějakou věc(která může být všem jedno) tak jsem měl otevřenej DC a hned po alttabnutí jsem uviděl toto

Obrázek

to je přesně ta Fotka, kterou jsem poslal. Na fotce sám sebe uvidíš, jak jsi nás přejížděl..

děkuji nashledanou.

15.2.2022 11:52, odstraněno 15.2.2022 12:25 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jemuhodne1

Hráč

15
15.2.2022 12:00

Cože se vůbec dělo?

Já se v tom prostě nemůžu vyznat.

Poradím ti, sepiš to nějak srozumitelně a dodej nějaké pořádné důkazy, protože tohle je opravdu otřes.

 

cc

Benzo (Jemuhodne) out

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~66

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo