Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Přepis firmy


PeTaN

Hráč

52
19.2.2022 02:29

Podatel: Petrius Pastellini


Věc: Přepis firmy na mou osobu


Odůvodnění: Zdravím vážený soude. Žádám vás o přepis firmy Italian Family Luciano (ID: 135) na mou osobu z důvodu že můj velmi blízký kamarád Daniel Lucky Luciano už nemůže vykonávat potřeby této firmy. Odletěl na dovolenou a už se bohužel nevrátil. Moc mě to zasáhlo ale už nastal ten čas kdy to musím vzít do svých rukou a postarat se o firmu jako o vlastní a nejlépe jak by si to již zmiňovaný Daniel představoval. Jsem jediný schopný kdo ve firmě stále maká a kdo tu firmu vlastně drží na nohou. 

                                                                                                                                    Děkuji s pozdravem Pastellini.


Záměr: zdokonalit firmu 


 

 

26.2.2022 17:43

Adresát: Petrius Pastellini
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Pastellini,

Vaší žádostí jsme se zabývali, avšak Vám v tuto chvíli nemůžeme vyhovět. Nebyla nám doložena žádná závěť, která je k přepisu takové firmy potřeba. Existuje-li takový dokument, zašlete nám jej spolu s novým podnětem.

S přáním hezkého dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~27

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo