Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-324] Vyhlášení voleb do Kongresu - březen 2022

1 2



Jacko88

Hráč

41
28.2.2022 23:45
Odesílatel:
Nathalia Hilton
Palomino Creek 4-7
Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážení spoluobčané, Vážení voliči a Vážený soude, 

znovu jsem se rozhodla, kandidovat na pozici starosty a kongresmanky San Andreas, za volební obvod Palomino Creek, již mám za sebou tři úspěšné volební mandáty a jeden, kdy jsem prohrála, ale já jsem žena, která se nevzdává a jde do toho znovu. Kdo mě sledujete na IRISu, mohli jste si určitě všimnout, že tam mám spoustu fotek z Palomino Creek, označené i hashtagem #palominocreek, tudíž jde poznat, že mám toto městečko opravdu ráda a chci pro něj a jeho občany jen to nejlepší. Určitě pokud mě něco napadne, zvelebím naše městečko ještě víc, pokud to teda ještě více jde. Dávám vám tu možnost, kontaktovat mě na IRISu, Postu, či osobně a předat mi váš návrh, co byste chtěli upravit, vylepšit a udělat v Palomino Creek a pokud se mi to bude líbit, tak to přednesu na kongresu a budu usilovat o schválení. Pro toto období toho více v plánu nemám. Vaše lidová a nestranná kandidátka Nathalia Hilton. Proč lidová? Protože nejsem členem žádné politické strany. #voltehilton 


Informace o kandidátovi:
Jméno: Nathalia Hilton
Datum narození: 14.6. 1999
Věk: 22 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-7
Dosažené vzdělání včetně titulů: Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice. - Bc. 
Kontaktní informace:  nathalia.hilton@post.ic | tel. číslo: 823-681 | Jdu s dobou, takže mě můžete samozřejmě kontaktovat a sledovat na internetové platformě IRIS, pod jménem: @nath88 #voltehilton
Aktuální pracovní pozice: HZS - Kapitán | Velitel First Responder, Velitel Personálního Oddělení. Dále majitelka funkční, prosperující a rozrůstající se firmy Dragon Group. V tuto dobu ještě aktuální starostka Palomino Creek, Kongresmanka a taktéž reportérka pro RCN.


Kandidátů přeji hodně štěstí
a voličům děkuji, za přečtení mé kandidatury

vaše Bc. kpt. Nathalia

1.3.2022 03:01

Seznam kandidátů


Pokud jste starší 18 let, nezapomeňte jít k volbám, volit můžete na níže uvedených místech.

Celkem máte pět hlasů a můžete je odevzdat těmto kandidátům v jednotlivých obvodech:

Volební obvod Blueberry:
Kenny Wright
Kristina Lopez
(volí se v obecním úřadě Blueberry)

Volební obvod Montgomery:
Annika Larsson
[Prázdný hlas]
- Kompenzuje hlas proti jedinému kandidátovi
(volí se na obvodním oddělení Policie San Andreas v Montgomery)

Volební obvod Palomino Creek:
Nathalia Hilton
Frederik Benett
Zoe Corrnet Strasz

(volí se na pobočce národní banky San Andreas v Palomino Creek)

Volební obvod Dillimore:
Pepek Novák
James Carrington

(volí se na čerpací stanici v Dillimore)

Volební obvod Fort Carson:
Cole Peterson
Vasilij Alexej

(volí se na pobočce národní banky San Andreas ve Fort Carson)


Arnold Cornell, J.D.
předseda vrchního soudu San Andreas.

 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
baladaaa

100Kč dnes v 01:36

p0KyX

38Kč včera v 19:27

marekvoe

400Kč včera v 16:17

Nejnovější uživatelé
HellenWong

Registrován 11.5.2024

MilanPtacek

Registrován 10.5.2024

Zudy

Registrován 10.5.2024