Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Okrádání, úrovně RP


Colek

Hráč

56
19.2.2022 22:20, naposledy upraveno 20.2.2022 01:27 uživatelem Colek

Čau komunito
Poslední dobou mě fakt štve kvalita RP ilegál !! Tenhle týden to je už 4krát co mě okradli, ale to mi nevadí že mě okradly, ale vadí mi tak kvalita RP !  Už mě nebaví jak ke mě přijde týpek a řekne
Myslím že nejsem jediný koho tohle štve ,za poslední týden tohle jede fakt ve velkém tahle kid mafie co píše "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí " ?


Zkuste jsi vymyslet už něco jiného než "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí " ?

Lokace kde mě okradly  (budu rád za komentáře, jestli by jste si v IRL troufli okrást osobu na místech které vám vyjmenuji.) 


1. Na benzínce u Montgomery před PSA stanicí, tam tankuji přijde týpek a "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí " ?
(další den, jsem zjistil že porušil pravidlo 7.)
Předem říkám bylo to večer kolem 1:00 h. Peace Time nebyl.  /911 jsem zkoušel


2. Před Nemocnicí v Montgomery přijedou 2 auta vyskáčou borci a hned "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí " ?
Okrást osobu takhle na veřejném místě ? 


3. Před G66 jdu jsi pro tahač a přijdou 2 lidi a  "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí " ? 
odvezli mě na místo kde by mě nikdo nikdy nenašel, následně mě okradly a bez žádného IC důvodu mě zabily poté co mě okradly, jenom podotknu byl jsem v bezvědomí nemohl jsem nic dělat 


4. Nádraží Las Venturas
Přijeli týpci, měli zbraně a přišly "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí " ? 


Názorná ukázka s čím jsem se dokonce i potkal ,k tomuhle se nemá ani cenu vyjadřovat

★ Neznámý:male_sign:B7 soupl na schůdel a chytil nůž z drůhé starny a vysklik okinko
Neznámý:male_sign:B7: (( /do s ? ))
IC jméno: (( co že jsi udělal ? ))
Neznámý:male_sign:B7: (( jebe report ? ))
★ Neznámý:male_sign:B7 otevřel dveře a vihodil ji z kamionu
Neznámý:male_sign:B7: (( delej vystup ))
Neznámý:male_sign:B7: (( dělej nebo report ))
IC jméno: (( mám zamčené dveře ))
★ Neznámý:male_sign:B7 odemknul dveře 
Neznámý:male_sign:B7: (( vystup ))
Neznámý:male_sign:B7: (( delej ale ))
★ Neznámý:male_sign:B7 otevřel dveře a vihodil ji z kamionu
IC jméno: (( jsem připoutaná ))
Neznámý:male_sign:B7: (( už píšu admionvi ))
IC jméno : (( okey tak čau ))


Na závěr to tady ještě zopakuji nevadí mi že mě okradou, ale vadí mě že ty okrádačky nemají žádnou úroveň, když pořád čtu jak píšou "bouchl ji do hlavy , je v bezvědomí "? Byl bych rád kdyby jste se připojily do diskuze a podělili o vaše zkušenosti.

Colek

fikstvUwU

Hráč

16
20.2.2022 00:44

Můj názor na tvůj text je stejný jaký máš ty taky mě to štve že to RP vykrádání dělají spíše děcka která píšou vikradání s mnekým i :D je super že je to pravidlo že pod 3 psa se nesmí okrádat ale to nestačí no. Mě za celou dobu vykradli asi 3x a to se mě pokoušeli hodnekrat. Musíš na lidi chytře každej se jen tak ke zbraní nedostane , a myslí si jakej je frajer když drží v ruce nůž 🔪 proto je dobrý mít bud taser nebo zbraň. Pokud tě okrádají tak je také dobré do vysílačky dat helpa a myslím si že by bohaté stačilo kdyby někdo přijel a byl svědek pak lupiči odjedou ras dva. (Když nemají pušky a nejsou zkušení) 

Stejne jak píšeš mrzí mne že si každý vystačí s tím že si řekne "hm jdem vykrádat" já když už vykrádám tak to nějak plánuju ať je to profesionální práce a nebo když už tak pěkná občúrávka. Plně s tebou souhlasím a myslím si že nebudu sám kdo s tebou také bude souhlasit. 

20.2.2022 01:24, odstraněno 20.2.2022 01:35 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~45