Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podnět k zahájení řízení


KitzuInu

Hráč

34
20.2.2022 16:36, naposledy upraveno 20.2.2022 16:46 uživatelem KitzuInu

Podatel.: Jeff Wang

Věc.: Podnět k zahájení právního řešení k vymáhání dluhu a k dalším potřebným sankcím.

Odůvodnění.: Vážený soude, dne 17.2.2022 bylo mou osobou propůjčeno 300.000,- ( slovy.: třistatisíc korun ) slečně Natálii Dexter Down, která měla uhradit dlužnou částku dne 19.2.2022 s danými úroky která s danou zapůjčenou částkou měli být vyplaceny daný den na který jsme byli domluveni, avšak v den splacení slečny úroku jsme byli domluveni na schůzi u mě v kanceláři, když jsem přicházel ke kanceláři potkal jsem slečnu která na mě následně vytáhla zbraň. Pokoušel jsem se jí vysvětlit že takhle to něpůjde přičemž mě uhodila po hlavě danou zbraní. Od té doby si nic nepamatuji do té doby než jsem se probudil nedaleko Fort Carson s vážnými zraněními, a bez finanční hotovosti. S vážnými zraněními jsem se dokulhal do Fort Carson kde mě jeden z mých zaměstnanců odvezl do nemocnice. Byl jsem i na policejní stanici kde mě vyhodily že nemají někoho kdo by můj případ řešil. Tímto námětem bych tedy chtěl aby slečna Natalie Dexter Down byla řešena soudem za případný únos, ublížení na zdraví, nesplácení dluhu a také aby byla vedena v registru dlužníků.

Záměr.: Proplacení daného dluhu i se všemi náklady na šetření i s úrokem. Proplacení škody na zdraví a možných trvalých následků na psychickém i fyzickém zdravím. Které dohromady činí ( 500.000,- celková dlužná částka započítaná s úroky a náklady na řešení věci, 1.500.000,- za ublížení na zdraví a možných trvalých následků ).

Přílohy.:**Kopie občanského průkazu Natalie Dexter Down**

**Kopie smlouvy**

Kopie smlouvy

 

20.2.2022 16:58

Adresát: Jeff Wang
Věc: Odpověď na podnět


Vážený pane Wangu,

děkujeme za zaslání podnětu, avšak v současné chvíli Vám nemůžeme vyhovět. Podnět jste si podal sám za sebe, což není situace, na jejímž základě by mohlo vzniknout soudní řízení, což se můžete dočíst v §1 čl. 1 4/2020, taktéž známém jako Zákon o soudním řízení. Nejste ani osoba vedena v seznamu advokátů.

Proto, aby řízení mohlo vzniknout, kontaktujte některého z advokátů ve veřejném seznamu a požádejte jeho.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas

 


Powered by LeoSight IFS
LT~21

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
8676 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
sqmal

212Kč včera v 20:43

KaiserCrowley

150Kč včera v 19:29

TOMxd

8Kč včera v 17:19

Nejnovější uživatelé
mirkomiri

Registrován 10.5.2024

AntonioCZE

Registrován 9.5.2024

Rytmausz

Registrován 9.5.2024