Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[18/2022] Výběrové řízení na nového ředitele Záchranné Zdravotnické Služby San Andreas


Samik

VIP

47
21.2.2022 15:32, naposledy upraveno 22.2.2022 15:48 uživatelem Samik

KONGRES SAN ANDREAS


[18/2022] Výběrové řízení na nového ředitele ZZS SA


Dne 21.2.2022 se kongres státu San Andreas po rezignaci doktorky Kozlové z pozice ředitele ZZS SA rozhodl, že vyhlásí výběrové řízení na nového.

Výběrové řízení

Podmínky:

  • Pracovní zkušenosti v tomto oboru.
  • Vzdělání v oboru zdravotnictví.
  • Řidičské oprávnění skupiny B a C.
  • Komunikační schopnosti.
  • Občanská a trestní bezúhonnost.

Přihláška musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis obsahující veškeré informace.
  • Motivační dopis.



 

Za Kongres San Andreas, předseda Kongresu

 

21.2.2022 17:23, naposledy upraveno 21.2.2022 17:30 uživatelem Phobios

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Zdravím Vás, vážený kongres.

Jmenuji se MUDr. Petr Kristner a hlásím se na pozici ředitele Zdravotní záchrané služby.

Motivační dopis:

Rád bych se stal ředitelem, z důvodu, že vidím jak často se zde ředitelé střídají, je mi to až líto jak to tak vidím. Rád toto napravím, když Vy vážení kongresmani mi udělíte možnost. Mám v sobě týmového ducha a rád pracuji v týmové spolupráci. Jsem spíše vůdčí typ, dokážu si srovnat pořádek, nemám strach si prosadit svůj názor za každou cenu.

Pracovní zkušenosti v oboru mám bohaté, pracoval jsem ve Znojemské fakultní nemocnici a to na pozicích řidiče ambulance a následně i doktora. Vystudoval jsem střední zdravotnickou školu a vyšší odbornou školu zdravotnickou, kde jsem vystudoval obor zdravotního asistenta. Následně jsem se vydal na vysokou školu, kde jsem získal magisterský titul. 

Taktéž vlastním veškerá řidičská oprávnění, tudíž A; B; C+E. Taktéž ovládám tři jazyky. Mezi jazyky které ovládá patří můj mateřský jazyk čímž je čeština, následně ruština s angličtinou. Následně ovládám znakovou řeč, kterou jsme se museli taktéž naučit.

Můj trestní rejstřík je čistý, taktéž má trestná historie, jsem si jist, že když požádáte někoho, kdo má možnost do tohoto systému nahlédnout tak to sami zjistíte.

Následně vám zde zasílám kopii svého životopisu.

Životopis.

Děkuji vám za přečtení mého dopisu, těším se na případné kontaktování,

S přáním hezkého dne MUDr. Petr Kristner.

sandlerino

Hráč

39
21.2.2022 17:50, naposledy upraveno 21.2.2022 17:50 uživatelem sandlerino

Životopis


Jméno: Nicol

Příjmení: Karman

Datum narození: 24.5.1979

Titul před jménem: MUDr.

Titul za jménem: Ph.D.

Rodinný stav: Svobodná

Pohlaví: Ž

Místo narození: Fakultní nemocnice San Fierro

Místo trvalého pobytu: Las Venturas, 1207


Kontakt: nicol.karman@post.ic , 441600

Jazyky: 

Čeština - C1

Angličtina - C1

Španělština - C1

Vzdělání: Lékařská fakulta Los Santos

Pracovní zkušenosti:

Primářka na Urgentním příjmu Fakultní nemocnice San Fierro,

Lékařka posádky RLP u Zdravotnické záchranné služby San Andreas

Vlastněné licence: ŘP skup. A,B,C


Motivační dopis


Vážení zastupitelé kongresu,

Jmenuji se Nicol Karman a mám vizi. Vizi ve vybudování systému, který bude stabilně a kvalitně poskytovat přednemocniční péči na území Red County a přilehlých oblastech tam, kam nás dispečink pošle.

Pokud bych byla zvolena, jako novou ředitelkou Zdravotnické záchranné služby San Andreas, spojila bych se s nynějšími zaměstnanci, zjistila situaci a podle toho taktéž konala. Komunikace je to nejdůležitější!

Usuzuji, že je potřeba kompletní restrukturalizace systému ZZS tak, aby ZZS byla schopna vyjíždět 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Svůj osvědčený systém jsem měla již před nějakou dobou u ZZS, kdy vše podle něj fungovalo na výbornou, záchranáři pracovali, byli dostatečně odměňováni a to nejdůležitější, byli ochotni zachraňovat kvalitně životy.

Dělala bych vše pro to, aby se měli naši zaměstnanci dobře, bylo jich dle všech standart a měli kvalitně provedené kurzy.

Pokud jste našli něco nesrozumitelného nebo potřebujete doplnit nějaké informace, obraťte se na mne pomocí jednoho z uvedených kontaktů.

S pozdravem,

MUDr. Nicol Karman, Ph.D.

 

Cosmmo

Hráč

21
21.2.2022 20:23, naposledy upraveno 21.2.2022 20:26 uživatelem Cosmmo

Curriculum vitæ


 

Jméno: Sara

Prostřední jméno: -

Příjmení: De Santis

Titul před jménem: doc.

Titul za jménem: - 

Datum narození: 8.5.1995

Místo narození: Milán, Itálie

Trvalé bydliště: San Fierro, Hasellhoff Street, Hotel

Emailová adresa: sara.de.santis@post.ic


 

Vzdělání

2.9.2014 - 28.6.2019

Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Hradci Králové, Šimkova 870, Hradec Králové 500 03

Vysokoškolské vzdělání, zakončeno rigorózní zkouškou

 

1.9.2010 - 28.6.2014

 Střední zdravotnická škola, 5. května 51, 140 00 Praha 4 - obor zdravotnické lyceum. 

Středoškolské vzdělání zakončené maturitou.


Praxe

1.7.2018 - 20.2.2019

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Lékař v zdravotnické záchranné službě

 

1.3.2019 - 10.10.2019

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Lékař na chirurgické klinice

Práce na urgentním příjmu a ambulanci, vykonávání středně náročných operacích.

 

11.10.2019 - 22.1.2021

Fakultní nemocnice Hradec Králové

Primář na chirurgické klinice

Management chirurgické kliniky, provádění náročných operací

 

1.2.2021 - 1.5.2021

Klinický psycholog Las Venturas

Psycholog na klinické psychologii

Určování příčin a typu psychické poruchy.

 

3.5.2021 - 6.7.2021

Zdravotnická záchranná služba San Andreas

Lékař

Lékařská pomoc v terénu

 

6.7.2021 - 30.7.2021

Policie San Andreas

Nejvyšší dosažená hodnost poručík

Chránění bezpečnosti a pořádku ve společnosti, chvilkové vedení hlídkové služby.


Kurzy

2017

Principles of Biochemistry

AnatomyX Musculoskeletal Cases

 

2018

Improving Global Health: Focusing on quality and safety

Medical Terminology

 

2019

Medical Practice Financial Management Course

Patient Satisfaction Course

Introduction To Psychology

 

2020

Global Public Health

Primeros Auxilios Psicológicos

 

2021

Social Psychology


Jazykové znalosti

angličtina - C2

Italština - C2

čeština - C2


Licence

B - osobní vozidla

C - nákladní vozidla

Zbrojní licence T1 - malé zbraně


Technické znalosti a dovednosti

MS Windows 10

MS Windows 8

MS Word

MS Excel

MS Powerpoint


Motivační dopis

Zdravím, jmenuji se Sara De Santis a zaujala mě Vaše nabídka na pracovní pozici ředitele zdravotnické záchranné služby.

Na této pozici se mi líbí zodpovědnost za celý celek - zodpovědnost za jeho fungování. Zároveň zde mohu uplatnit mé dovednosti spojené s managementem a se zdravotnictvím. V zdravotnické záchranné službě jsem již pracovala, pod vedením Jana Lemky. Zkušenosti po něm jsem přebrala, vím jak zdravotnickou záchrannou službu vést a jak zamezit dalšímu střídání vedení. 

Ze zkušenosti, ať už osobní nebo od přátel vím že ZZS určitou dobu nefungovalo tak jak by mělo. Chtěla bych téhle nepříjemné zkušenosti zamezit pro ostatní občany San Andreas, chci zajistit že se občanům dostane lékařská pomoc v čas, ZZS bude stabilní a funkční. Mám vymyšlený nový systém, který by se prosadil hned při mém dosazení.

Děkuji za přečteni dopisu, budu ráda za případné kontaktování.

S pozdravem doc. Sara De Santis

F3nixar

Hráč

22
22.2.2022 15:11

Curriculum Vitae

_________________________________________

Jméno a příjmení(titul/y): Mgr. MUDr. James Carrington
Datum narození: 26.1.1984
Místo narození: USA, Atlanta
Trvalé bydliště: Las Venturas (konkrétní označení dům nemá)
Národnost: San Andreas
Rodinný stav: Svobodný
Telefonní číslo: 428698
S-Mail: james.carrington@post.ic


Vzdělání:
- Hight school of law/Carrington limited - obor práva - prospěl - 1999-2003

- Univerzita karlova - Práva - prospěl s diplomem - 2004-2009

                                - Klinická psychologie - prospěl s diplomem - 2010-2015

                                - Všeobecný lékař (obor - Vojenská chrirurgie) - prospěl s diplomem - 2016-2021


Pracovní zkušenosti:

- Asistent advokáta - 2016-2017

- Státní zastupitelství hlavního města Prahy - 2017-2021

- Policie San Andreas- 2021-2021

- Zdravotnická záchranná služba San Andreas - 2021 - doteď

- Vláda San Andreas - 2021 - 2022

-Vězeňská služba San Andreas - 2021 - doteď 


Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C.


Jazyková znalost:
- Ovládám plynule češtinu, ruštinu, švédštinu 


Motivační dopis:

Vážený kongresmani, vážení občané,

 

bohužel po celkem krátké době se opět zdravotnická záchranná služba dostala do krize díky odchodu paní bývalé ředitelky Kozlové. Je to velikou ranou pro všechny a hlavně velikou ránou pro chod zdravotnické záchranné služby. Byl jsem velmi blízko paní ředitelce, pomáhal jsem jí s určitými věcmi, dával jí rady a celkově jsem se snažil jí usnadnit práci. Za její působení zdravotnická záchranná služba měla konečně světlo na konci té propasti a vypadalo to, že paní ředitelka to nakonec zvládne a zdravotnická záchranná služba se ocitne zase ve stabilní poloze. Po její rezignaci jsem se opět rozhodl kandidovat do funkce ředitele zdravotnické záchranné služby a pokračovat ve stopách paní ředitelky a opět se snažit o to, aby zdravotnická záchranná služba měla opět naději ve stabilní provoz.

Jak jsem již výše zmiňoval, paní ředitelce jsem byl blízko, řešil jsem s ní různé provozní a organizační záležitosti, pomáhal jsem jí s mnoha věcmi a řešil různé právní a další otázky. Samozřejmě tak, abych neovlivňoval důvěryhodnost jejího rozhodování a její metody vedení. Takže mohu teď bezpečně a svědomitě prohlásit o bohatých zkušenostech ve vedení a zkušenostech týkající se zdravotnické záchranné služby. V záchranné zdravotnické službě působím již dlouho a tedy mám léta zkušeností s tím, jak co funguje v záchranné službě a jak funguje i vedení záchranné služby.

Opět, jak tomu bylo při minulém výběrovém řízení o sobě prohlašuji, že se vidím jako silným kandidátem s velmi bohatými zkušenostmi. Vidím se tak díky svými vedoucími schopnostmi, přátelskému a klidnému jednání s kolegy a mezi ostatními kolegy v IZS a jistým elánem pro práci v zdravotnické záchranné službě. 

Doufám a pevně věřím v rozumné jednání kongresu a spravedlivě rozhodnete pro lepší chod zdravotnické záchranné služby.

S pozdravem,
MUDr. Mgr. James Carrington

22.2.2022 15:52, odstraněno 10.7.2022 09:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Samik

VIP

47
1.3.2022 21:43

Rozhodnutí kongresu ve věci nového ředitele ZZS


Dne 1.3.2022 Kongres San Andreas rozhodl ve prospěch paní Nicol Karman, jakožto nového ředitele Záchranné zdravotnické služby San Andreas. Rozhodnutí nabírá okamžité platnosti.

Rozhodnutí zpracoval a vydal předseda Kongresu San Andreas Ing. Cole Peterson, dr.h.c.


(( @sandlerino ))


Powered by LeoSight IFS
LT~146