Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Pobliteyyyy2401


Pobliteyyyy2401

Hráč

1
22.4.2020 23:25, naposledy upraveno 22.4.2020 23:56 uživatelem Pobliteyyyy2401

Přezdívka: Pobliteyyyy2401

Věk: 16

Zkušenosti: Již na několika serverech jsem dělal supporta a občas admina spis bych byl raději supp byl jsem na pozici supp několikrát jedna s do hru mta a takže zkušenosti mám bohaté

Komunikační dovednosti: Řekl ze dokážu komunikovat naprosto skvěle jsem milý vždy si udělám čas na lidi co potřebují pomoci a jsem téměř vždy přívětivý

Mám čas: Času mám hodně každý den mám nahrání tak 9 hodin

Další informace o mně:

Něco o mě ooc jméno je Tomáš Herní přezdívka je pobliteyyyy2401 dostal jsme J pravé při mem pracovali na pozici supp. Ale to je jedno na 7 serverech jsem byl support a na 3 jsem se dostal až na admina myslím ze jako support bych dokázal pomoci s dost reportáž co od hráčů chodí dále bych řekl ze jsem poměrně jednostranný dokážu rozhodovat rychle a správně a to je potřeba jsem poměrná části z rána on-line takže bych dokázal pomoci lidem co hrají takhle z rána

Raikkonen

Hráč

7
22.4.2020 23:54

Ahoj, nic ve zlém ale tohle je přihláška na helpera nikoliv "supp". 

sandlerino

Hráč

39
22.4.2020 23:54

Ahoj, 

vypadá to, že se hlásíš do admin teamu na MTA server Artheon.

Bohužel, toto je přihláška do admin teamu portálu Leoisght.cz

AT na Artheonu si řídí Paradoxx a momentálně, pokud dobře vím, Nehledá ani nové VCT, ani Supporty a ani Administrátory.

23.4.2020 08:55
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.4.2020 15:09

Zamítnuto, zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~35