Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Yukimura Torio

1 2



hondacivic

Hráč

54
24.2.2022 21:15, naposledy upraveno 24.2.2022 21:17 uživatelem hondacivic

Dobry den

Dnes se mi stala nemilá věc na Benzínce Montgomery.

V klidu jsem si vjížděl na benzínku, ale byla tam nějaká nehoda, kdy byl celý vjezd zablokován. Stál tam i pan Yukimura Torio ve svém golfu s hydraulikou se kterou si furt "hrál". Poté došlo k tomu že se pan Yukimura rozjel proti mě a se zvednutou hydraulikou mi přejel kapotu a v klidu si pokračoval v cestě.

Zde přikládám video

Záměrem této stížnosti je potrestání hráče Yukimura Torio. Je mi jedno jaký trest dostane, ale jen požaduji aby nejaký ten trest přeci jen dostal. nepřijde mi normální tohle udělat.

Samsung Jang přeje hezký zbytek dne.

KrysCZ

Hráč

30
24.2.2022 21:37, naposledy upraveno 24.2.2022 21:40 uživatelem KrysCZ

V minulosti jsem měl s tímto hráčem úplně stejný problém. Yukimura mi tenkrát před stanicí přejel kamionem vozidlo a bylo z toho sáhodlouhé šetření, které obsahovalo i měření času, zda by stihl se od policejní stanice dostat do Los Santos. Škoda, že jsem si též nedělal záznamy, protože za to nebyl potrestán. Doufám, že tento hráč, který v minulosti bugoval peníze bude potrestán.

Zeintar

Hráč

49
24.2.2022 22:06

uniq auto, nejvyšší, nejpružnější, nejstabilnější, nejaerodynamičtější, nejvíce vystužené. jo a je to uniq. Něco na tom nebylo RP? Nevím, ty jsi nic neRPil, chvíli jsem tam pak na tebe koukal, tys prostě odjel. Nevím, co tady chceš řešit. Auto jsi ani zničený neměl. Moje auto má hodnotu přes 20 miliónů právě kvůli těmto jízdním vlastnostem. Nehledě na to, že ty jsi to "vyprovokoval", naboural jsi mě (alespoň já jsem to tak viděl, což můžeš vidět i na tom videu, jak mě to šouplo). Pokud jsem ti způsobil nějakou psychickou újmu, tak se ti omlouvám. Auto ti to nezničilo, fyzickou, či peněžní újmu tímpádem nemáš.

 

A ohledně Kryse?

asi tak

hondacivic

Hráč

54
24.2.2022 22:16

@Zeintar

Ano sice mi to žádnou škodu nezpůsobilo, ale řekni mi, jestli ti příjde Rp někomu přejet kapotu. A výmluvu, typu že máš uniq auto a že je "odpružené", fakt neberu za smysluplnou.

KrysCZ

Hráč

30
24.2.2022 22:16, naposledy upraveno 24.2.2022 22:18 uživatelem KrysCZ

Zeintare, kdyby Tvůj vůz vypadal takto (https://www.youtube.com/watch?v=XdNIaMW0sBk), tak neřeknu vůbec nic, ale s tímto obyčejným Golfem je to naprosto nereálné. :*

Zeintar

Hráč

49
24.2.2022 22:24

@hondacivic

To není výmluva, to je holý fakt. To auto má hodnotu několika desítek miliónů, unique handling. Auto jezdí jak drak, odpružené, od toho ten handling je. :D Někteří mi nabízeli výměnou za to i Delorean, Supersporty, atd. Tohle je právě ta věc, proč to stojí až tak moc. 

KrysCZ

Hráč

30
24.2.2022 22:28, naposledy upraveno 24.2.2022 22:28 uživatelem KrysCZ

Koukám, že meleš z posledního, Zeintare. Proč se tu chlubíš nečím, co máš za peníze, které jsi si nabugoval? Tohle je přesně Tvůj styl, dřív jsi se vychloubal Lambem, které jsi si koupil za nabugované peníze. V tomhle případě je úplně jedno, zda to vozidlo stálo pět či padesát milionů, prostě jsi se dopustil porušení pravidel.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Vyvolávání hádek

Julik

Hráč

31
24.2.2022 23:49, naposledy upraveno 24.2.2022 23:55 uživatelem Julik

@Zeintar Takže když máš irl např G500 tak můžeš přejízdět na benzíně lidi? Chtěl bych vidět jaký golf irl by přejel jakékoliv auto a mohlo by to být vysoko jak chce pokud by jsi z toho neudělal nějaky monstertruck. Ale nevím přoč tu říkáš co kdo ti za to nabízel když se tady řeší věc co jsi udělal a né kolik ti kdo za golfa dá. Nebo nabídne popř nějaké auto. Ukaž mi jedno video z golfem co přejelo auto irl a auto by mohlo jed dál, a omluvím se ti. Zde:https://www.youtube.com/watch?v=PQh2wMYSLXo je link na video kde je golf stále zvednutý, né na hydraulice popř vzduchu. Nevím která hydraulika by přežila přejízdění aut....

Jacko88

Hráč

41
25.2.2022 08:29, naposledy upraveno 25.2.2022 08:30 uživatelem Jacko88

Já si tady s dovolením jen něco odložím. 

https://leosight.cz/forum/topic/9267 - hydraulika na vozidlech. 

Zeintar

Hráč

49
25.2.2022 09:31

Já neříkám, že jsem to auto přejel schválně. Já původně chtěl jen do toho Mercedesu nabourat (protože on do mě naboural první), no, snažím se tu vysvětlit, že jsem to auto prostě přejel proto, že to má unikátní handling a je to takto prostě udělané. Nebylo to záměrem, stalo se, co se stalo. Jelikož jsi to nerpil, ani jsi mi do PM nic nenapsal, nevěděl jsem, že to chceš řešit.

Uznávám svoji chybu, leč nebyla úmyslná.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~139

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo