Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Kdo je váš nejoblíbenější spoluhráč?

1 2 3



2.3.2022 22:39

Ahoj, mám pro vás otázku.

Určitě jste ve hře zažili spoustu skvělých chvílí s určitými lidmi, proto by mě zajímalo, kdo je váš nejoblíbenější spoluhráč a proč, nezáleží na tom, jestli ještě hraje, či nikoliv. Pro mě osobně je to @KrysCZ na dobu, kdy roleplayoval Abigail, malou dívku, s mojí postavou Akari nikdy nezapomenu :)

https://leosight.cz/forum/topic/5193 

VajkoChlpko

Hráč

57
3.3.2022 00:17

Môj je asi Steve Zayas.

3.3.2022 07:49, odstraněno 20.6.2022 12:26 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.3.2022 10:32

Ben Michaelson

3.3.2022 11:15

John Heavi PSA

@Kubby

3.3.2022 11:56
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.3.2022 13:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
3.3.2022 13:38

Nejoblíbenějšího nemám, mám jich hned několik.

 

Radekfil - Díky němu jsem vlastně neskončil se Skimem, měl jsem k tomu jednu dobu celkem našlápnuto a to hlavně na začátcích. Jeden z prvních lidí ze Skima se kterým jsem se sblížil a naučil mě pár věcí. Teď spolu házíme nějaké ty meetingy a vzniklo celkem dobré přátelství. :) (( @Radekfil ))

chlebyy - Tohoto případa jsem našel už na jeho RP začátku. Ještě jsem nebyl ani helprd a už jsem ho učil co a jak, nevím jestli si z toho ten pacholek něco vzal, ale teď mu to celkem jde. :D Je ním sranda a dá se s ním rozumně pokecat. (( @chlebyy ))

Holysek - Dojde i na mou druhou promili Hlyska, Lagýska, Dropýska a tak podobně. Díky němu jsem na sobě začal tak nějak pracovat co se RP týče. Ze začátku byl mým vzorem a snažil jsem se mu přiblížit. Je taky jedním z hlavních důvodů proč teď trčím v HT, jeho motivace a podpora ze začátku byla neuvěřitelná. Vždycky mi rád pomohl a poradil. Propili jsme spolu nespočet večerů a chytali takový bomby smíchu, že to ani není možné.           (( Označovat ho tu nebudu, páč by mě přetáhl lahváčem po hlavě ))

 

3.3.2022 13:53

Lexikonn, Shadey a Rataj. S málokým mě RP baví jako s těmahle osůbkama.

3.3.2022 13:57, odstraněno 3.3.2022 13:57 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~60