Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Podanie trestného oznámenia vo veci ohovárania a diskriminácie.


neznamy#4744

Smazaný účet

6
2.3.2022 22:40

Podatel: Bethanny Williams

Věc: Podanie trestného oznámenia vo veci ohovárania a diskriminácie. Podanie oznámenia na Walker & Carlsson spoločnosť.

Odůvodnění: Dnes dňa 2.3.2022 som bola oboznámená so skutočnosťou že som bola vyhodená zo spoločnosti Walker & Carlsson. Okamžite po tom čo som sa tento fakt dozvedela presunula som sa na firemnú aplikáciu kde som sa priamo vedenia (Henry Garcia) opýtala na dôvody mojej výpovede. Bolo mi oznámené že som bola neaktívna že som nenaberala zamestnancov a že som vôbec nekomunikovala. ďalej pán Garcia spomenul aj fakt že nejaké veci na moju osobu niesú zrovna pekné či niečo v tom zmysle. (ohováranie) rada by som požiadala vážený súd o finančné odškodnenia za poškodenie môjho mena výpoveďou od W&C a to vo výške ročného ušlého zisku v spoločnosti na pozícii Personalistu.

Záměr: Očistenie môjho mena verejným ospravedlnením pána Garciu a celej spoločnosti W&C a vyplatenie sumy o ktorej rozhodne súd moje meno bolo tímto incidentom pošpinené nad únosnú mieru.

Přílohy: **Kópia pracovnej zmluvy**

3.3.2022 08:15, naposledy upraveno 3.3.2022 08:15 uživatelem Dzardys

Adresát: Bethanny Williams
Věc: Odpověď na podnět


Vážená slečno Williams,

Vrchní soud se Vaším podnětem zabýval, avšak Vám v tuto chvíli nemůže vyhovět. Nesplňujete podmínky pro zahájení soudního řízení, které jsou stanoveny v §1 čl. 1 zákona č. 4/2020.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~33