Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Unban-Zkrácení


neznamy#7300

Smazaný účet

6
7.3.2022 14:59, naposledy upraveno 7.3.2022 16:36 uživatelem neznamy#7300

Zdravím,

dostal jsem Ban za DM za který jsem si nebyl vědom, myslel jsem že to v dm je jakoby nezabíjet jen tak lidi a je to tak tedy pochopil jsem to už dneska když jsem to řešil, bylo asi kolem 2 ráno a úplně jsem to nevěděl.. víte co chcete spát ale dáte si naposled akcičku, jenže já jsem si vědom toho že jsem porušil pravidlo, upřímně jsem v ten večer vůbec nevěděl a byl jsem trochu mimo a když jsme si podávali report tak někde u toho jak jsem sedl do auta tak jsem zatím lehl do postele a usnul což byl pro mě docela šok.. :D ale za typci děkuji že to za mě vyřešili a drželi se ještě nespat :D

Chtěl bych se omluvit že jsem takhle večer udělal zbytečně dlouuuhej report a zbytečně moc natahování.

Vím DM jsem už dostal asi už 2x? 3x? ale za to si myslím že jedno je i tak trochu bez důvodu.. nevím co to teď bylo ale vím že to nebylo schválně..

 

By Dzardys... teda Gamudko!

 


Powered by LeoSight IFS
LT~16