Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Záveť.


mariox

Hráč

31
8.3.2022 18:56

Podatel: Mario Arez.

Věc: Prepis vozidla VIN: 1641, na osobu Mario Arez.


Odůvodnění: Vážený súd, vzhľadom k tomu, že mi bola minulá žiadosť o prepísanie vyššie uvedeného vozidla na moju osobu, tak by som chcel vyjasniť pár vecí, ktoré som tam nespomenul a mohlo by to pomôcť aj k urýchlenejšiemu riešeniu. Aby som ujasnil dané okolnosti, tak záveť osoby, som mi dali Patológovia, s tým, že ho vraj našli v jeho saku. Neviem ako moc vám toto pomohlo, ale myslím si, že už len to, že mi to vydal Patológ, je menší dôkaz k tomu, že by to osoba mohla písať bez prinútenia inej osoby. Týmto by som to uzavrel a vlastne povedal, že inú záveť, ako tú, ktorú vám sem prikladám, bohužiaľ nemám. Žiadam teda ale aj tak o prepísanie daného vozidla na osobu Mario Arez.


Záměr: Prepis vozidla VIN: 1641, na osobu Mario Arez.

Přílohy: https://imgur.com/a/hD7t3sU

9.3.2022 14:20

Adresát: Mario Arez
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

Vrchní soud se Vaší žádostí rozhodl zabývat. Během přezkoumávání všech skutečností však došlo ke zjištění, že vozidlo, jehož nabytí žádáte, nebylo řádně registrováno, z čehož vyplývá, že není možné přepsat jeho vlastnictví někomu jinému - vozidlo v současné době dle dokumentů nevlastní nikdo.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024