LeoSight.cz

Unban-Zkrácení


neznamy#7300

Smazaný účet

6
17.3.2022 16:21, naposledy upraveno 17.3.2022 16:27 uživatelem neznamy#7300

Serus, chtěl bych vědět... když vypadnete z motorky, zlomí se vám vaz? nebo jak to na skimu funguje? že ukopnu a mám těžký otřes mozku? Není to pixovina náhodou? docela si myslím že jo, je to váš názor.

 

Ban byl udělen od @Holysek

 

Omlouvám se ale tu máte video, nevím či by jsem měl dát že /status zlomený vaz

zde

Dal jsem si odřený jelikož nic moc na tom nebylo takže asi tak, pokud jsem se díval na video dobře tak jsem se jenom praštil o výfuk a trochu plastu, video logy, všechno mám.

 

Ještě mi tam říkal že..

                               

romus123

Hráč

11
17.3.2022 18:05, naposledy upraveno 17.3.2022 19:19 uživatelem romus123

Chování hráče 

- injuries měli být větší např: něco si zlomit, narazit. (například si dát /chance na zlomeninu)

-Dát fall nebo aspoň zaerpit, že se nějak ztěžka zvedá, ne hned běhat.

-Prostě nějaký ty /me tam určitě chyběli.

Chování admina

-Ooc chování nevhodné.

Flojsyk

Hráč

46
17.3.2022 18:38

Ahoj, Benito Arez jsem já, takže bych se rád vyjádřil protože cítím nutnost se vyjádřit, a taktéž omluvil.

Prvně bych chtěl říct že by si možná zlomený vaz neměl, ale naboural si do mě cca. ve 40. Tudiž by si střemhlav letěl na chodník. Vzhledem k tomu že si neměl helmu, a klobouk by tě neochránil, tak bys dle mě dopadl hůř, než tak, že by si vstal a do statusu připsal jen "odřený" a /do "při nárazu spadl z motorky a odřel se".

A posledně bych ti chtěl darovat omluvu za chování, sám vím že moje chováni v tu dobu nebylo rozumné. 

17.3.2022 19:54

Ahoj, jak už nahoře napsal Flojsyk tak si prostě neměl žádnou ochranu hlavy a klobouk ti v tomhle případě vůbec nepomůže. Bany stejného typu už tam máš už celkem hodně a myslím si, že tě 7 hodin v tomhle případě nezabije a uvědomíš si, že pády bez jakéhokoliv vybavení na motorku + bez helmy jsou v některých případech opravdu zákeřné a nemáš z toho jen odřeniny. Ban i zkrácení ti zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024