Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[20/2022] Odvolání A. Ross z pozice ředitelky TSRC a výběrové řízení na nového


Samik

VIP

47
21.3.2022 21:25, naposledy upraveno 22.3.2022 06:09 uživatelem Samik

[20/2022] Uspořádání výběrového řízení na post ředitele TSRC a odvolání A. Ross ze stávající pozice ředitele TSRC

Rozhodnutí Kongresu ke dni 21.3.2022


Dne 21.3.2022 Kongres státu San Andreas na pravidelném zasedání ve věci Činnost TSRC pod správou Amy Ross rozhodl následovně:

I. Amy Ross je odvolána z pozice ředitele Technických Služeb Red County ke dni 21.3.2022

II. Uspořádání výběrového řížení na pozici Ředitel TSRC

 

Odůvodnění:

I. Amy Ross svou nečinností neudržoval chod TSRC




 


Výběrové řízení:
Podmínky:
- dovršení osmnácti let
- čistý trestní rejstřík

V případě dosazení na danou pozici budete kontaktováni telefonicky, tak i skrze dokument, ve kterém budete informováni ohledně dalšího postupu.

 

Formulář k výběrovému řízení
Jméno a příjmení:
Rok narození:
Trvalé bydliště:
Telefonní číslo, email:
Pracovní zkušenosti:

 

Za Kongres San Andreas

Ing. Cole Peterson, dr.h.c

 

radimrehak

Hráč

10
21.3.2022 21:35, naposledy upraveno 21.3.2022 21:36 uživatelem radimrehak

Jméno a příjmení: Walter Liechtenstein
Rok narození: 1965
Dosáhnuté vzdělání: Střední průmyslová škola - Elektrotechnik
Trvalé bydliště: Los Santos, Richman
Telefonní číslo: 360005, walter.liechtenstein@post.ic
Pracovní zkušenosti: Několika letá zkušenost ať už s vedením tak i fyzickou prací v Německu
Motivační list: Dobrý den, jmenuji se Walter Liechtenstein, po mém úspěšném zakončení střední školy jsem nastoupil jako elektrotechnik v Schmoll Maschinen GmbH v Rödermark. Po 15 letech jsem se ale rozhodl odejít a odstěhovat s rodinou do Berlína, tam se mi naskytla možnost pracovat v technických službách jako elektrotechnik. Dostal jsem se až na pozici ředitele, ale bohužel mi v roce 2007 umřela žena. Tak jsem se rozhodl podat výpověď a odletět do San Andreas za svým synem. Zkoušel jsem žádat o práci v technických službách Red County, bohužel jsem nikdy od nikoho nedostal žádnou zprávu, proto jsem začal pracovat jako řidič kamionu.
Mám zkušenosti s vedením a byl bych rád součástí nového kolektivu, poskytl bych dobré platové ohodnocení pro své zaměstnance, ale hlavně by jsem udržoval ulice čisté, trávníky posekané, probíhal pravidelný svoz odpadů a oprava pozemních komunikací. Udělal by jsem vše aby se zlepšilo životní prostředí San Andreas.
Předešlé zaměstnání: Schmoll Maschinen GmbH, Rödermark, elektrotechnik (1984 - 1999)
                                    Technické služby, Berlín, Ředitel (1999 - 2007)
                                    Řidič kamionu, Los Santos, (2007 - 2022)

Samik

VIP

47
31.3.2022 21:25

Výsledek výběrového řízení na post ředitele TSRC.



Dne 31.3. 2022 se Kongres San Andreas rozhodl tak, že na pozici ředitele Technických Služeb Red County nastoupí pan Walter Liechtenstein. Gratulujeme a přejeme hodně štěstí.

(( @radimrehak ))


Powered by LeoSight IFS
LT~39

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo