Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban za CopProvoke od Samik


gryferko

Hráč

2
26.3.2022 10:20

Dobrý den, mě by zajímalo proč jsem dostal Ban za CopProvoke když v realitě můžeš taky štvát policajty, jen jsem gumoval gumy nic jiného.

SilveR

Hráč

34
26.3.2022 10:26, naposledy upraveno 26.3.2022 10:27 uživatelem SilveR

pravidlo je pravidlo, a v realite by si to neurobil tak isto, Samik vie ako bolo myslene to **gumovanie gúm** a aj ty policajti. Čistá provokacia, keď to robiš pred PSA alebo sa PSA vozom.

 

gryferko

Hráč

2
26.3.2022 10:27

Ale jsou nějaký lidi co to dělají před policajty.

SilveR

Hráč

34
26.3.2022 10:31

keď chceš sa pokúsiť dostať UB, tak to napíš nejak rozumne, Samik ti na takúto žiadosť ani reagovať nemusí, a nejaký ľudia to robia, fajn, tak to neopakuj, doplatíš na to jak dneska a ešte sa budeš sťažovať že si nič neurobil, prečitaj si pravidla.

gryferko

Hráč

2
26.3.2022 10:32

pane SilveR, já nevím co vy tady řešíte vůbec je to můj ban a ne váš. Díky za pochopení

26.3.2022 10:43

Tak já to zkusim místo něj, třeba ode mě to už pochopíš.

keď chceš sa pokúsiť dostať UB, tak to napíš nejak rozumne, Samik ti na takúto žiadosť ani reagovať nemusí, a nejaký ľudia to robia, fajn, tak to neopakuj, doplatíš na to jak dneska a ešte sa budeš sťažovať že si nič neurobil, prečitaj si pravidla.

26.3.2022 11:07

S dovolením se k této situaci vyjádřím také, protože jsem u ní byl.

Projíždíš okolo sanitky co má zaplé majáky a kolem záchranáře. Stojí tam členové policie a jejich auto. Kousek vedle vidíš auto, ze kterého se kouří a nějaký zásah IZS složek, takže nejspíš dopravní nehoda, co uděláš ty? Zastavíš a začneš protáčet kola? Myslím si, že ban je určitě na místě.

 

...když v realitě můžeš taky štvát policajty, jen jsem gumoval gumy nic jiného.

-Ano můžeš, ale my jsme na RP serveru, ne v realitě. Spousta věcí tu zkrátka neplatí jako v reálném životě, jsme omezeni...

asdf

Hráč

15
26.3.2022 15:52

Tady vám k tomu hodím video.

Dvorkiss

Hráč

26
26.3.2022 20:23, naposledy upraveno 26.3.2022 20:39 uživatelem Dvorkiss

...když v realitě můžeš taky štvát policajty, jen jsem gumoval gumy nic jiného.

No jakožto student školy zaměřené na IZS a zároveň inteligentní člověk bych mohl přidat to, že jelikož se jednalo o DN tak ta většinou bývá i v realitě obehnaná a když tam jen tak vjedeš, tak se to může brát jakožto pokus o ublížení na zdraví či ohrožení, tudíž plně souhlasím s banem. Třeba takové Švýcarsko, tam tě za toto dokonce i zatknout ;).


Powered by LeoSight IFS
LT~94