Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyřešeno Žaloba na Vrchní soud San Andreas a Robo Bakardi.


Dvorkiss

Hráč

26
26.3.2022 19:42

Podatel: Andrew Harmak

Předmět: Žaloba na Vrchní soud San Andreas a Robo Bakardi ohledně S-337.

 

Odůvodnění: 

Vážený soude

dne 4.3 2022 byl vydán rozsudek S-337 o vyvlastnění objektů, ale do dnešního dne mi nepřišel dopis o tom že mi byla vyvlastněna nemovitost 1927, tuto informaci jsem dostal až na Policii San Andreas, ani mi nebyla zaslána částka za vyvlastnění a k tomu aby toho nebylo málo jsem měl ve spodním safu co se nachází za pultem ve skladu skováno 12.500.000,- Kč které mi nebyli navráceny.

 

Záměr: Uhrazení částky za vyvlastnění či navrácení nemovitosti a navrácení 12.500.000,- Kč.

((Nebyl jsem označen v rozsudku tudíž mi nemohla být zaslána obálka IC. ))

26.3.2022 21:04

(( Před dalším řešením, ke kterému se dostanu bůhví kdy, ti doporučuju seznámení se s pravidly fóra a jednotlivých sekcí. O označení a IC není nikde ani zmínka, naopak zde je docela vypovídající informace:

Prozatím mizím. ))

27.3.2022 09:42

Adresát: Andrew Harmak
Věc: Odpověď na podnět


Vážený podateli,

vzhledem ke skutečnosti, že se má jednat o žalobu, Váš podnět zamítáme z důvodu nedodržení hned několika bodů, které Vám udává zákon 4/2020 Sb.

S přáním pěkného dne,

JUDr. Alexander Levin, Ph.D.
soudce Vrchního soudu San Andreas


Powered by LeoSight IFS
LT~48