Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - CZHERBIE


neznamy#1426

Smazaný účet

13
10.4.2022 15:17

Přezdívka: CZHERBIE

Věk: 15

Zkušenosti: SAMP helper/

Komunikační dovednosti: celkem dobré češtinu celkem ovládám/anglicky jazyk jen základy

Mám čas: cca od 15-18 do 22 přes týden/víkendy 12:00 do 00:00

Další informace o mně:

Čus já jsem CZHERBIE myslím si že mě na serveru moc nikdo nezná ,ale to je jedno :D jak jsem se dostal k MTA začlo to v roce 2020 kdy jsem měl pauzu na WTLS a přišel jsem na MTA jako takové nahrál jsem cca 50hodin pravidla jsem pochopil atd..... pak jsem přestal hrát ,a bylo o mně bylo ticho přišel jsem v roce 2021 kdy jsem začal RP za David Czech učil jsem se serverem jako takovým zaučil jsem se atd..... pravidla jsem studoval postupně takže za pochodu musím říci že za pár měsíců se moje kvalita RP změnila k lepšímu a stále se snažím zlepšovat něco na sobě samozřejmě sem tam si udělám RP srandičku v hranici srandovné míře ale za tu dobu co už neerpím aktivně illegal jsem se nějak tak naučil RPit legalní byznys jako ježdění kamionem jak se vyhýbat okradání atd... pár nováčku třeba kamarada jsem zkraceně zaučil škoda že skončil ale uměl Rpit líp než já :DD co se týče mně rád jezdím na kole a věnuji se autům jako takovým většinou nemusím moc japonce ale spíše se zajímám o auta technicky atd.. v současně době stravím na skimu více času z osob.důvodu a baví mě to dále se věnuji čtení knížek atd.... no mimo herní svět jak řiká mnoho mých kamarádu jsem zabavný a mám dobré nápady a to je asi vše nevím co dál už psát takže díky za přečtení

19.5.2022 16:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~34

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo