Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - p4trik44


p4trik44

Hráč

4
15.4.2022 18:01

Přezdívka: p4trik44

Věk: 18

Zkušenosti: Mám velké zkušenosti.

Komunikační dovednosti: Dokážu komunikovat na vysoké úrovni s kýmkoliv.

Mám čas: Vždy mám čas denně alespoň 5 až 10 hodin.

Další informace o mně:

Zdravím, mé jméno je Patrik, je mi 18 let a pocházím z Jihomoravského kraje a to přesněji z Valtic, má rodina také pochází z Albánie a to přesněji z Kosova.. kam jezdím skoro každý rok minimálně jednou. Od dětství mě baví hrát fotbal a americký fotbal, jenže tady to moc nejde, takže od dětství hraju evropský fotbal. Když zrovna nejsem na serveru a nebo u PC, tak jsem venku s kamarády nebo s přítelkyní… Jsem student střední školy ve třetím ročníku, ale mám v plánu pokračovat na maturitu. Jsem velký milovník aut a sám chci mít jednou sbírku vozidel, miluju hlavně Německé a Japonské vozidla, přesněji Audi a Nissan, jsem hodný a pracovitý člověk, když mě někdo hodně naštve tak se vždy snažím být velkorysí a hodný i nadále. Od narození jsem dyslektik a mám bohužel někdy problémy s i/y a mě/mně, avšak se to vždy snažím napsat správně a popřípadě vyhledat abych to měl vždy správně. Pokud vás cokoliv zajímá, můžete se mi ozvat a řeknu vám o tom více. Díky za přečtení, Peci.

28.5.2022 18:17
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo