Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[S-368] Vyhlášení voleb do Kongresu - květen 2022

1 2



19.4.2022 00:32

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

VRCHNÍ SOUD SAN ANDREAS :: KONGRES SAN ANDREAS :: VLÁDA SAN ANDREAS

Vrchní soud San Andreas Kongres San Andreas


Rozhodnutí vrchního soudu San Andreas

o vyhlášení voleb do Kongresu San Andreas


Vyhlašujeme volby do Kongresu San Andreas na volební období květen 2022 ve volebních obvodech Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson. Volby probíhají od 1. 5. 2022 do 3. 5. 2022.

Vrchní soud San Andreas vyhlašuje volby do Kongresu San Andreas a volby na starostu obce Blueberry, Montgomery, Palomino Creek, Dillimore a Fort Carson.

Každý občan starší 21 let s právem volit má právo kandidovat právě do jednoho volebního obvodu.

Kandidaturu oznamte nejpozději do 30. 4. 2022 dopisem na adresu:

Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154
(( odpovědí do tohoto příspěvku ))

Dopis musí obsahovat vaše celé jméno, datum narození a volební obvod, ve kterém kandidujete. Dále musí mít formu otevřeného dopisu a bude uveřejněn všem občanům k nahlédnutí, můžete jej tedy použít jako součást své kampaně.

Volby budou probíhat od 1. 5. 2022 do 3. 5. 2022. Kandidát s nejvyšším počtem hlasů v daném volebním obvodu se stává vítězem voleb, novým starostou příšlušné obce a členem Kongresu s mandátem platným od 4. 5. 2022 do 4. 6. 2022.

Každý občan starší 18 let smí volit právě jednou v každé obci (pět hlasů dohromady).

Své hlasy odevzdávejte na příslušných místech:

volební obvod Blueberry - obecní úřad Blueberry
volební obvod Montgomery - obvodní oddělení Policie San Andreas v Montgomery
volební obvod Palomino Creek - pobočka národní banky San Andreas v Palomino Creek
volební obvod Dillimore - čerpací stanice Dillimore
volební obvod Fort Carson - pobočka národní banky San Andreas ve Fort Carson


 

 

19.4.2022 12:39, naposledy upraveno 19.4.2022 12:47 uživatelem Kolpanek
(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))


Kandidatura - Mgr. Elizabeth Hawkins


Jméno a příjmení: Mgr. Elizabeth Hawkins
Datum narození: 10.05.1998
Místo narození: San Fierro
Národnost: San Andreas
Volební obvod: Blueberry
Email: elizabeth.hawkins@post.ic


Vzdělání:
- Vysokoškolské vzdělání v oboru práv ukončeno s dosažením magisterského titulu.
Oprávnění:
Řidičské oprávnění - B/C

Jazyková znalost:
- Ovládám plynule Češtinu, Angličtinu a Ruštinu.


Vážení spoluobčané San Andreas,
Již jednou jsem byla zvolena starostkou a kongresmankou, konkrétně pro volební období duben 2022. Za svého působení jsem v Blueberry zahájila vývoj webové stránky pro obec Blueberry. Mohu s radosti říci, že webová stránka je dokončena (avšak se dodělávají ještě nějaké drobnosti) a nyní se již čeká na zaplacení domluvené částky a uvedení webové stránky v provoz. Tento měsíc budu ještě zařizovat pročištění silnic a chodníku v Blueberry. Uvedla jsem v znovu provoz samosprávu obce Blueberry což beru jako zatím můj největší úspěch v kariéře starostky. 
Co se týče práce v Kongresu, tak jsem celkově pročistila vládní podatelnu a zahájila inspekce zbylých zájemců o různé koncese. 
To jest zatím vše co jsem udělala ve funkci starostky a kongresmanky pro volební období duben 2022.
Budu velmi ráda, když mě budete znovu volit, děkuji za přečtení mé kandidátky. 


Odesláno z pošty Montgomery - Mgr. Elizabeth Hawkins
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154


Nikosko

Hráč

35
20.4.2022 00:57, naposledy upraveno 20.4.2022 01:05 uživatelem Nikosko

Kandidatura - Clarence Price


Jméno a příjmení: Clarence Price

Datum narození: 21.8.1985

Volební obvod: Dillimore

Email: Clarence.price@post.ic


Vážení Občané San Andreas, vážení Soude

Rozhodl jsem se kandidovat jako starosta obce Dillimore pro volební období Květen2022. Jistě jste si všimli že, jsem nový v kandidatuře do Kongresu a proto bych chtěl nějak způsobit i pro další volební období.

Prvně bych se zaměřil na čistotu veřejných garáží, jistě jste si všimli toho že, veřejné garáže nejsou úplně volné a většinou tam brání vjezdu poškozená vozidla, či opuštěná. Pak bych se zaměřil na čistotu benzínky kde parkují auta která již nebyla dlouho používána a stojí tam a braní parkovaní na benzínce. Dále je v Dillimore vše v pořádku. Myslím si že pár much se ještě najde ale, určitě je změním.


Odesláno z pošty Montgomery - Clarence Price
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154


𝓟𝓻𝓲𝓬𝓮

 

 

                  

dennyas

Hráč

7
20.4.2022 18:28, naposledy upraveno 20.4.2022 18:30 uživatelem dennyas

-Volební plakát Leony Sergeevny pro obec Palomino Creek-

__________________________________________________________________________

Kandidatura - Leona Sergeevna

"Jsem holka co má velké cíle a ráda si stojím za svým slovem, co slíbím to splním. Nemám ráda, když věci dlouho trvají a proto když mám možnost, dělám co můžu abych s věcí hnula. Zastávám se pracujících lidí a myslím si, že by se mělo myslet na to, že člověk je člověk a ne číslo  na seznamu. 

Svojí kandidaturou bych chtěla pro obec Palomino Creek přinést pár příjemných plánů, které jsem schopná navrhnout a zrealizovat. Chci se soustředit na lidi a na firmy, které nejsou dotované státem a chci se soustředit na téma kultury a kulturních akcí, přecejen ať je nějaká zábava."

  • Jméno a příjmení: Leona Sergeevna
  • Datum narození: 11.9.1998
  • Volební obvod: Palomino Creek
  • Mail: leona.sergeevna@post.ic
  • Zaměstnání: Personalistka ve firmě Trade Federation, Novinářka ve firmě Red County News, osobní podnikání

__________________________________________________________

Jaký je můj plán?

- Pořádat kulturní akce pro veřejnost

- Zastupovat zájmy firem a podnikatelů

- Vyhledávání slova lidu, váš názor a hlas jsou pro mě kladivo, kterým můžu ničit zdi a zastat se vašeho zájmu

- Má podpora pro zajímavé návrhy

__________________________________________________________

Odesláno z pošty Montgomery - Leona Sergeevna
Adresováno na: Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154

Brumik

Hráč

38
24.4.2022 14:15

Montgomery, 24.4.2022


Odesílatel:
Pepek
 Novák,
Pošta Montgomery, San Andreas

Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154


Informace o kandidátovi

Jméno a příjmení: Pepek Novák
Datum narození: 18.8.1941
Volební obvod: Dillimore


Vážení spoluobčané, Vážený soude,
mé jméno je Pepek Novák, a opět po úspěšných volbách kandiduji na místo starosty v obci Dillimore.

Tento měsíc jsem vydal vyhlášku o omezení parkování na území obce Dillimore. Díky příznivé spolupráci bych i nadále tento měsíc spolupracoval s Panem Jamesem Palmergem (protikandidát z ledna 2022).

A co bych chtěl splnit v následujícím měsíci? V moji minulé kandidatuře jsem slíbil, že budu usilovat o nainstalování kamer, však kvůli katastrofické situaci s parkováním vozidel v Dillimore jsem plány musel přehodnotit a tudíž bych chtěl nainstalovat kamery v květnu tohoto roku. Pokračoval bych i v úklidu Dillimore, což se mi v tomto měsíci velmi povedlo. Další nápady mi můžete psát na emailovou stránku pepek.novak@post.ic.

Doufám, že mne budete volit ve dnech: 1.5.2022-3.5.2022 a společně vše změníme! Volme dědu Pepka!


Změňme vše co bude možné! Volme dědu Pepka!  

24.4.2022 21:31, odstraněno 24.4.2022 21:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.4.2022 17:02, naposledy upraveno 25.4.2022 17:16 uživatelem kormoo


Kandidatura - Alessandro Natoli


Jméno a příjmení - Alessandro Natoli

Email - alessandro.natoli@post.ic

Datum narození - 20.5.1983

Volební obvod - Dillimore


Vážený soude a Vážení spoluobčané,

svojí kandidaturou na starostu obce Dillimore chci přinést spoustu zajímavých novinek a podpořit kulturní dění v Dillimore.

Ačkoliv vidím že se aktuální starosta snaží bojovat s odstavenými vraky či auty které jen špatně parkují , všímám si den co den aut které stojí na chodníku, parkovišti či ve veřejných garážích. Často špatně parkují a nebo se z těchto aut kouří, může z nich vytékat nějaká kapalina. Tyto věci pro nás občany či naše domácí mazlíčky můžou býti nebezpečné, pojďme s tím bojovat více. Ptáte se jak? Pokud získám vaše hlasy a vyhraju v tomto volebním období budu apelovat na vládu San Andreas aby naší obci přidělila alespoň jeden vlastní odtahový vůz, určitě by nám to v této situaci pomohlo.  

Všiml jsem si že po Dillimore není žádný bankomat. Jednou jsem dojel jsem na benzínku, akorát mi došel benzín a nenosím u sebe věčně hotovost, potřeboval jsem natankovat.. Proto jsem musel dojít k nejbližšímu bankomatu vybrat si tam peníze a šel jsem zpět na benzínku do Dillimore, kde jsem měl odstavené auto. Proto bych se snažil zařídit aby se alespoň na benzínce nacházel bankomat.

Určitě další užitečná věc jsou kamery, budu apelovat na to aby byly nainstalovány alespoň na některých místech.

Myslím si že vám občanům toho můžu nabídnout jako starosta spoustu, proto budu rád když v tomto volebním období svůj hlas svěříte mne.

#spolecnetozvladneme


Odesláno z pošty Montgomery - Alessandro Natoli
Adresováno na - Vrchní soud San Andreas, Las Venturas 1154


„V životě to můžeš někam dotáhnout, jsi-li pro to ochoten udělat vše.“

𝒜𝓁𝑒𝓈𝓈𝒶𝓃𝒹𝓇𝑜 𝒩𝒶𝓉𝑜𝓁𝒾

Artistiques

Hráč

32
26.4.2022 23:45
ODESÍLATEL ADRESÁT
JUDr. Frederik Benett Vrchní soud San Andreas
Palomino Creek 3-4
Las Venturas 1154

 

Informace o kandidátovi:
Jméno a příjmení: Frederik Benett
Datum narození:  17.06.1996
Volební obvod: Blueberry


Volební obvod: Blueberry


Dobrý den, jmenuji se Frederik Benett, dost možná mě znáte jako bývalého starostu Palomino Creek, právníka, hasiče nebo jako ředitele RCN. Vlastním menší firmu se sídlem v Las Venturas a Blueberry, mezi mé zájmy patří fotbal, motorky nebo střelnice. Rád se ovšem pobavím v baru s přáteli, zajdu s nimi na koncert nebo dáme noční projížďku v našich autech.
Mám několik nápadů, které by šlo zrealizovat, přinesly by občanům jedině užitek a klid.
Začneme mým hlavním plánem, tím je navrhnutí zákonu o kongresu, zajištění přehlednosti na silnici a zredukování počtu rozbitých aut před odtahovým parkovištěm a na šrotišti.
Parkoviště u prodejny automobilů taktéž kolikrát není ani použitelné kvůli nepojízdným vrakům, všemu se dá ale předejít.


Když jsem byl zvolen v Palominu, své sliby jsem splnil, dovolte mi je splnit i v Blueberry.

Hoďte mi hlas, dejte mi šanci Vám ukázat, že dokážu plnit slovo, Apeluji tedy na všechny občany, jděte volit, volby jsou 1. až 3. května, na obecním úřadě Blueberry naleznete volební urnu, budu rád když mi tam hodíte hlas.

Vhodíte jeden papír, ovlivníte stovky životů, zvažte svou volbu pořádně.

JUDr. Benett

VajkoChlpko

Hráč

57
27.4.2022 22:20, naposledy upraveno 28.4.2022 19:15 uživatelem VajkoChlpko
📤Odesílatel:
Bc. Dušan Badinský
Palomino Creek 4-5
📥Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážený súd, vážení občania a voliči. Týmto dopisom, by som vám chcel oznámiť svoju kandidatúru za volebný obvod Fort Carson.


V prvom rade, by som sa vám chcel hrozne poďakovať za prejavenú obrovskú podporu v posledných voľbách, ktoré sa konali v decembri minulého roka. Vyjadrili ste mi obrovskú podporu, som za to nesmierne vďačný !

A pre tých, ktorí ešte nevedia, volám sa Dušan Badinský, vyštudoval som stredná odbornú školu agrotechnickú, odbor ochrana osôb a súkromného majetku, s úspešne ukončenou maturitnou skúškou. Neskôr som sa rozhodol nastúpiť na Univerzitu Komenského v Bratislave, ako právnická fakulta. Po úspešnej bakalárskej skúške, som získal titul bakalára. 👨‍🎓

Moja prvá kandidatúra vznikla už pred pol rokom, pre nejaký čas som totižto musel odcestovať, a stalo sa mi neraz prekážok v živote, počas tohto obdobia. Vrátil som sa preto pred nedávnom do mesta, a pevne verím, že aj napriek tejto mojej prestávke aj naďalej získam vaše hlasy. V budúcnosti, by som mal opäť pokračovať v mojich plánoch, konkrétne s infraštruktúrou mesta a skvalitniť úroveň života, ako to bolo aj v Dillimore a Montgomery v predchádzajúcich volebných obdobiach. 

V komunálnych voľbách, ktoré nás čakajú už o chvíľu, sa budem uchádzať o Vaše hlasy ako kandidát na starostu mesta Fort Carson. Témy môjho volebného programu vznikali pri stretnutiach s občanmi a týkajú sa väčšiny občanov.

V mestečku sa posnažiť stále a stále omielanú tému, a tou je znížiť úroveň kriminality na takú, aby bola v rámci možností prehliadnuteľná. Rozhodol som sa, že všetky svoje skúsenosti z komunálnej politiky využijem v prospech mesta a jeho občanov. Taktiež som ochotný prebrať všetku zodpovednosť, čo sa týka nášho mestečka Fort Carson, ako správny starosta. Po minulých volebných obdobiach a mojej aktivity v kongrese, to ale podľa môjho názoru problém nebude. Budem rád za vaše hlasy a hlavne, poďme spraviť aj z Fort Carsonu, lepšie a krajšie miesto.


Informace o kandidátovi:
Jméno: Dušan Badinský
Datum narození: 14.7.1985
Věk: 36 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-5
Dosažené vzdělání včetně titulů: Univerzita Komenského v Bratislave, Právnická fakulta - Bc. 


Toto bude z mojej strany zatiaľ všetko, ale hlavne občania, nezabudnite využiť svoje volebné právo, a ísť k volebnej urne.

📆 Dňa 27.4.2022 v Palomino Creek

Jacko88

Hráč

41
29.4.2022 23:32

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Odesílatel:
Nathalia Hilton
Palomino Creek 4-7
Adresát:
Vrchní soud San Andreas,
Las Venturas 1154

 


Vážení spoluobčané, Vážení voliči a Vážený soude, 

opětovně jsem se rozhodla, podat kandidaturu na pozici starostky a kongresmanky San Andreas, za volební obvod Palomino Creek, již mám za sebou pět úspěšných volebních  mandátů (Listopad, prosinec, leden, březen, duben.) Ti kteří mě sledují na IRISu, si mohli určitě všimnout, že tam mám spoustu fotek z Palomino Creek, označené i hashtagem #palominocreek, tudíž jde poznat, že mám toto městečko opravdu ráda a chci pro něj a jeho občany to nejlepší. Určitě pokud mě něco napadne, zvelebím naše městečko ještě víc, pokud to teda ještě více jde. Dávám vám tu možnost, kontaktovat mě na IRISu, Postu, či osobně a předat mi váš návrh, co by jste chtěli upravit, vylepšit a udělat v Palomino Creek a pokud se mi to bude líbit, tak to přednesu na kongresu a budu usilovat o schválení. Pro toto období žádné další cíle nemám. Jen přemýšlím nad jedním kulturním místě, určitě by se to většině lidí líbilo.

Vaše lidová a nestranná kandidátka Nathalia Hilton. Proč lidová? Protože nejsem členem žádné politické strany. #voltehilton #palominocreek


Informace o kandidátovi:
Jméno: Nathalia Hilton
Datum narození: 14.6. 1999
Věk: 22 let
Trvalé bydliště: Palomino Creek 4-7
Dosažené vzdělání včetně titulů: Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola automobilní a technická České Budějovice. - Bc. 
Kontaktní informace:  nathalia.hilton@post.ic | tel. číslo: 823-681 | Jdu s dobou, takže mě můžete samozřejmě kontaktovat a sledovat na internetové platformě IRIS, pod jménem: @nath88 #voltehilton
Aktuální pracovní pozice: HZS - Kapitán | Velitel First Responder, Velitel Personálního Oddělení, člen Chemické a technické jednotky, vyšetřovatel v IVS. Dále majitelka firmy Dragon Group. V tuto dobu ještě aktuální starostka Palomino Creek, Kongresmanka.


Hodně štěstí všem kandidátům,
dále děkuji voličům za přečtení mé kandidatury a případné hlasy.

Vaše Kpt. Bc. Nathalia

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~151