Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Golden


Kaizen

Hráč

32
1.5.2022 22:21, naposledy upraveno 1.5.2022 22:23 uživatelem Kaizen

Přezdívka: Golden

Věk: 16 rokov.

Zkušenosti: Skúsenosti ohľadom adminovania mám z iných hier ktoré som kedysi hrával.

Komunikační dovednosti: Popravde som ľahký introvert, takže vonku je to niekedy nič moc no dokážem sa o hoci čom pobaviť. Čo sa týka komunikácie cez sociálne siete a tak podobne, tak s tým nemám jediný problém pretože sa tam dokážem viac rozpísať a niekedy o sebe aj viac povedať. Jazyky: Slovenčina, Čeština, Angličtina a mierne Ruština.

Mám čas: Momentálne medzi štyrmi až šiestimi hodinami, o víkendoch je to iné pretože tam mám viac času. Sú tu ale výnimky, kedy riešim osobný život a nevenujem sa toľko PC.

Další informace o mně:

Ahojte, volám sa Tomáš a mám 16 rokov. Pochádzam z východného Slovenska neďaleko druhého najväčšieho mesta na Slovensku a tým sú Košice. Ale aby som aj o sebe niečo napísal, tak, podľa niektorých ľudí som vraj introvert no podľa iných som zase extrovert a až moc priateľský typ človeka. Úprimne som niečo medzi introvertom a extrovertom, ak ma daný človek dokáže rozhovoriť tak som schopný s tým daným človekom poprípade ľuďmi, prerozprávať hodiny a hodiny o hoci čom. Dlhodobo sa venujem cvičeniu presnejšie Kalistenike, taktiež sa venujem programovaniu (Python) a webom ako takým (Visual Code Studio) a po dlhšom čase znova aj behu. Taktiež mám vyštudovaný hudobný nástroj - Klavír (9 rokov). Vo svojom voľnom čase sa venujem, ako som už písal vyššie, cvičeniu, programovaniu, hraniu na klavíry, mojej rodine, behaniu alebo sebe celkovo. Problémy? Problémy riešim chladnou hlavou a vždy sa snažím nájsť pre ten daný problém čo najlepšie možné riešenie, áno, priznávam že niekedy sa to jednoducho nedá riešiť s chladnou hlavou, no vždy sa o to väčšinou snažím, ale to už je buď chyba moja alebo človeka s ktorým ten daný problém mám/riešim. Vždy (ak to ide) sa to snažím vyriešiť bez konfliktov, urážok či nadávok pretože viem že to k ničomu nevedie, a že riešenie toho problému následne je nulové. Rád sa učím novým a novým veciam, pretože viem že nikto učený z neba nespadol a preto si rád nechám aj poradiť ak je potrebné, samozrejme záleží v čom ale najlepšie je to od skúsenejšieho človeka. Ako sa rád priučím, tak rád aj vysvetlím, pomôžem ak sa dá tak poradím pretože na to sme tu, aby sme si navzájom pomáhali. Na pozíciu Helpera sa chcem dostať kvôli tomu aby som ľuďom ktorí začínajú s Roleplayom pomohol k tomu či už vysvetleniu ako sa pracuje s /me alebo /do, taktiež im vysvetlil čo a ako chodí v Roleplay svete a že to nie je iba tak ako si oni myslia. Vídavam nových hráčov, najmä v poslednej dobe, ktorým to RP moc nejde a potrebujú zaučiť alebo vysvetliť tu danú vec ako funguje. A ako som už spomenul vyššie, je to aj pre to pretože na to sme tu, aby sme si navzájom pomáhali.

S pozdravom,
Tomáš A.K.A Golden.

Kenny15

Hráč

19
2.5.2022 08:17

Za mě ANO. Nekonfliktní, máš dobrý RP...něco málo jsme spolu RPili. 

Hlavně nikomu nenadáváš, tak jak já, což je + pro tebe. 

Držím palce.😉

Shade

Hráč

49
2.5.2022 09:34

Za mě rozhodně Pro jsi nekonfliktní a pomůžeš, takže na Helpera se vážně hodíš. ☺️

28.5.2022 18:30
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~61

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024