Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Diskuze o přístupu člena AT ?


fikstvUwU

Hráč

16
5.6.2022 23:44

Nevěděl jsem jak jsem tohle měl pojmenovat takže se omlouvám a předem říkám neni to myšleno na všechny členy AT jak jste jistě někteří z vás četli, SovietDoga zase zamítla žádost o unban u pana Nicolase. Jelikož byla hned po jednorázovém vtrhnutí SovietDoga na fórum (Zde) konverzace jednoznačně zamítnuta tak mi to nedalo jinou možnost než se vyjádřit zde :) jediná možnost už je jen držet pysk ale mrzelo mě že tato sekce "Skimo>diskuze" nežije, tak že bych ji trochu oživil?

Hned na žádosti můžeme vidět tučné písmo, jak soviet psal není to vhodná úprava textu při podání žádosti ale když by jsem se ponořili do myšlení člověka co na serveru nebyl 3 měsíce a těch pár měsíců nepřestal doufat v to že se zde zase někdy ukáže, tak se mu vůbec nedivím. Poté Soviet řekl že už asi po čtvrté neustále dává razítko "odstaveno" na žádosti o unban co se týče Nicolase, 👀 věřím že se to na ten 5x pokud povede ale když si to vezmeme z druhé stránky, proč vlastně tolikrát ? To neviděl ten člen AT že člověk je schopen napsat 4x tu podobnou věc s stejným účelem ? Aby se zpátky dostal do hry ? Promiňte ale ať mě tu někdo štípne jestliže na tom něco není. Hráč kterému o server nejde asi nebude psát po 4x žádost o unban. 

Zde (zde)si také můžeme všimnout že Soviet dává rady do života, jsem rád že je dáváš 😇 také souhlasím s tím tučným písmem ale co takhle když už je někdo tak hodná dušička že může rozdávat řady, dát místo rady někomu radost a tu šanci ? No ne?

Zde si můžeme všimnout jedné žádosti kde SovietDogyyy cituje slova CJ :) jak nostalgické cha, MTA SA SKIMO RP server a CJ he.... No, citujes tu herní postavu které jak si říkal je necelých 19 let, ale také si zde citoval jak jsi si na 100% jistý že i kdyby unban dostal tak že bude dělat co dělal... No mám tu rovnou 2 připomínky, co takhle si to ověřit, nebo tu nehledat ve věštecké kouli co se stane. 😁 Myslím si že jednodušší cesta bude když by pan Nikolas dostal ještě jednu a poslední šanci, přeci jen je to jeho první perma a všechno je jednou poprvé a nebo jak by citoval Nicolas "poprvé a naposled" a nemyslím ten film/horor od Martina Müllera... 

Za mě si ten klučina zaslouží ještě jednu šanci, věřím tomu že se dokáže i sám přiznat že by byl na tenkém ledě a proto by si dával pozor. 😇 S pozdravem Fiks <3

toto téma není není napsáno z donucení ani z rad druhých, toto téma má spíše zajímat především GA pana SovietDoga kterému patří můj respekt a proto bych nerad aby toto bral jako nějakou stížnost ale spíše názor jiných osob co do nejsou v tom AT protože z vlastní zkušenosti vím že ten AT dokáže dosti změnit přístup k lidem. + Toto téma nemá být nijak podáno tak aby z textu vyznělo že za Nicolase bojuji 😁 pouze si myslím co jsem tu psal.

 

5.6.2022 23:51
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.6.2022 00:14
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
6.6.2022 02:36

Well, mou první otázkou je, co tím chtěl vlastně básník říci?

SovietDog, stejně jako každý další člen AT, je zcela oprávněn zamítnout jakoukoli žádost o unban, vůči níž je kompetentní. Samozřejmě zde existují jistá nepsaná pravidla, především tedy by nemělo dojít k zamítnutí žádosti z osobních důvodů. Ale věř mi, že toto osobní důvody nebudou.

O tom, že napsat si celou žádost o unban tučným písmem, aby to vypadalo ještě víc nepřehledně, je opravdu zbytné, se snad ani bavit nemusíme. A přesto zde na to vidím narážku. Také bych si rád prošel tvůj argument, že člověk, jenž si podal svou čtvrtou žádost o unban, má skutečný zájem o hraní na našem serveru. A to je to. Zájem může mít, to má v podstatě každý, kdo si žádá o unban, to je takový smysl těch žádostí. Problém je, že ten zájem není na naší straně. Tím mohu shrnout přinejmenším pár členů AT a očividně i část komunity, vůči níž se tvůj přítel projevil jako nehorázný dobyek. Nejednou.

Sovietova rada do života byla v případě onoho topicu on point a nezbývá mi, než ji podpořit, dokonce ji aplikovat i vůči tvé osobě.

K dalším... dle mého skromného názoru "nesmyslům" se raději ani nechci a nebudu vyjadřovat. Pokud by byl tvůj drahý přítel opravdu schopný a ochotný, tak si tu žádost o unban skutečně dokáže zařídit sám. Není to nemožné, ani admin není neústupný. Ale Soviet není sám, kdo vidí převážně potenciální škodu vůči serveru než nějaký užitek. A neměj mu to za zlé, to je prostá zkušenost člena AT v této komunitě. Člověk, který to už jednou udělal, nemá žádné zábrany, aby to udělal znovu. A že si svou chybu uvědomil po banu? To je už trochu pozdě, řekl bych.

Nejradši bych tento topic locknul, protože se obávám toho shitfestu, který se zde může strhnout, na druhou stranu i vy coby hráči máte právo na svobodný projev a to budu respektovat (alespoň do doby, kdy diskuze zde bude jakkoli snesitelná a smysluplná).

No nic, je spousta hodin, better go to sleep. Cya.

Yuutsu

Hráč

27
6.6.2022 07:02, naposledy upraveno 6.6.2022 07:02 uživatelem Yuutsu

Zde si můžeme všimnout jedné žádosti kde SovietDogyyy cituje slova CJ :) jak nostalgické cha, MTA SA SKIMO RP server a CJ he.... No, citujes tu herní postavu které jak si říkal je necelých 19 let, ale také si zde citoval jak jsi si na 100% jistý že i kdyby unban dostal tak že bude dělat co dělal... No mám tu rovnou 2 připomínky, co takhle si to ověřit, nebo tu nehledat ve věštecké kouli co se stane. 😁 Myslím si že jednodušší cesta bude když by pan Nikolas dostal ještě jednu a poslední šanci, přeci jen je to jeho první perma a všechno je jednou poprvé a nebo jak by citoval Nicolas "poprvé a naposled" a nemyslím ten film/horor od Martina Müllera... 

Za mě si ten klučina zaslouží ještě jednu šanci, věřím tomu že se dokáže i sám přiznat že by byl na tenkém ledě a proto by si dával pozor. 😇 S pozdravem Fiks <3

 

Dovolím si propujčit tuhle pasáž, kdysi dávno jakožto začínajíci RP hráč, tedy po pádu Artheonu tak jsem se připojil na skimo a začal trollit, neerpil jsem injuries, a řekl jsem že Artheon byl lepší server než je skimo, k tomu se asi nebudu vyjadřovat jinak bych dostal další permu :D, to stejný s tím rpením injur za to spíš mohli PSA který v té době byly ještě víc na nic než teď, ale to hlavní co chci říct, dostal jsem permaban od Fallena za NONRP injuries, Reklamu serveru, a když jsem ho zažádal o další šanci tak jsem jí dostal, a ejhle byl jsem Helper, byl jsem 2xTP "dlouhý příběh proč už nejsem", ano pořád mám nějaké strasti s členy A-T, nebo popřípadě H-T kde bych to tak trocha celý změnil ale co už :shrug: spíš se chci vyjádřit v to že i když pán Nikolas, dostal permu tak si určitě zaslouží další šanci.

 

a v podstatě stále jde jen o to že pokud už podal ČTVRTOU ŽÁDOST tak proč mu neudělit milost, jednou to posere a může dostat další permu bez varování, říkal přeci jen že se zlepšil v RP takže asi nebude dělat tak velké chybky. krom toho každý z nás někdy špatně něco zaerpí.

 

 

toust out <3

6.6.2022 15:09, odstraněno 6.6.2022 15:12 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Drelamond

Hráč

9
6.6.2022 17:46

Mám dojem že ťa nikto nepodporil. Kamarát ktorý sa ťa snaží “vytiahnuť“ z tvojho trestu ktorý si obdržal. Nerozumiem prečo by si písal niekomu z A-T že tento herný server je shit. Nevtieram sa ale ruku na srdce Skimo je najnormálnejší server než tie ktoré sú teraz... nemusím ani menovať, ale ostatné serveri dopadajú tak že budú freeroam, ak hráči dostanú zbrane a majetky začne peklo... začnu trolliť robiť si z toho freeroam týto hráči potom sú smutný že daný server ma málo hráčov tak chodia po RP komunite kaziť aj iné herné projekty, najhoršie je ak hráč sa dostane na skimo moc to nepozná, a myslí si že dokáže veľké veci... lenže to ešte nepozná čo všetko dokáže leosight a-tým. Za mňa by sa mali ostatné projekty ktoré majú byť nech sa na to vykašlú pretože nieje šanca dobehnúť skimo, pretože herné projekty (okrem skima) sú odkúpené herné mody kde sú backdoory a stojí to za prd...,aj ked sa odstráni ale nemajú majiteľa / scriptéra ktorý dokáže scriptovať. Dnešnej dobe scriptery dokážu len ukradnúť herný mod snažia sa robiť niaké oje*y aby mohli si urobiť vývoj. Moderné herné projekty ktoré umierajú pretože nevedia ako robiť s programom a o vývoj nedokážu sa postarať potom to už len padá.

Leosight myslené Skimo je pravý dôkaz a ukážka ako to vypadať má.

6.6.2022 18:31, odstraněno 6.6.2022 18:33 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~62

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024