Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - KarolM


Mart1ny

Hráč

13
19.6.2022 12:41

Přezdívka: KarolM

Věk: 17

Zkušenosti: S Helperom nemám žiadne skúsenosti, ale rád sa naučím nove veci.

Komunikační dovednosti: Dorozumiem sa anglicky, česky aj slovensky

Mám čas: Každý deň

Další informace o mně:

Ahojte, Volám sa Paťo, mám 17 rokov, teda budem mať za pár dni. Podla pisania je poznať že som zo SR. Študujem informatiku. Bávi ma futbal, hrať hry, chodiť von a po novom sa učim aj po španielsky. Ovládam angličtinu a viem aj po česky. Myslím si že som dosť priateľská osoba. Nerobím problémy a rád spoznávam nových ludí. Vždy sa rád naučím novým veciam. Už dlhšiu dobu rozmýšlam o pozicii admina, ale kôli veku zatial skusim rolu Helpera. Rád hrajem na Skimu. Mám tam nahranych niečo okolo 400 hodin. Chcem nabrať skusenosti aby som v buducnosti mohol riešit reporty, bany a pomahať hráčom.

19.6.2022 13:52

Na tomhle svém účtu máš z nedávna ban, na svém druhém účtu (jo, takže vlastně multiacc) máš banů hned sedm. Přečti si podmínky pro přijetí do HT.

Mart1ny

Hráč

13
19.6.2022 20:09

Ani som nevedel že na tomto učte mam ban, A ten druhy učet sa mi ma zmazat len sa čaka kym mi prehodia kredity z toho učtu sem

 

 

22.6.2022 00:43
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~47