Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - AitoNikumu


AitoNikumu

Hráč

0
12.5.2020 00:50

Přezdívka: AitoNikumu

Věk: 16 let, případné datum dodám soukromě

Zkušenosti: V mta sa to bude moje poprvé sem schopný se vše naučit během pár dní

Komunikační dovednosti: Ehm, jsem schopný se dorozumět česky, Slovensky a částečně i anglicky

Mám čas: Pomalu pořád mimo školu

Další informace o mně:

Zdravím, mé koníčky jsou hraní her a další v minecraftu sem troufám si říct i celkem zkušený admin a devolper, každopádně bych se díky mému věku chtěl dostat alespoň na pozici Helpera. Pokud chcete můj názor tak admin team je od toho aby zabránil porušování pravidel pomohl hráčům a celkově nějak pomohl server dobrý Helper hy měl umět poradit

Kubby

Hráč

57
12.5.2020 08:30

Ahoj, co se týče jak tam píšeš, že v MTA:SA to bude poprvé, tak když si podáváš přihlášku na Helpera na LeoSightu, tak to automaticky neznamená, že budeš i Helper, v tomto případě Supporter na Artheon RolePlay serveru. Další věc je také, že pokuď-li se nepletu, tak nábor do LeoSight A-Teamu je momentálně uzavřený a nenabírají. Avšak já o tom nerozhoduji spíše si počkej na verdikt od Rataje, či Paradoxxe.

 

S pozdravem,

Kubby [Heavy]

13.5.2020 08:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.6.2020 18:35

Zamítnuto, zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~30