Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - adamsenpai


13.5.2020 11:36, naposledy upraveno 13.5.2020 11:45 uživatelem adamsenpai

Přezdívka: adamsenpai

Věk: 14

Zkušenosti: Byl jsem pouze jen na Stylecraft Helperem, sice to není RP server, ale vím co a jak.

Komunikační dovednosti: Umím Česky, Anglicky a dokážu i Slovensky.

Mám čas: Kdykoliv, kromě lichých víkendů. A dokud nezačne škola.

Další informace o mně:

Takže jmenuji se Adam a je mi 14 let. Chodím normálně na Základní Školu a něco bych o sobě řekl. Mám hodně rád sporty, což mám rád Fotbal,Florbal a Basketbal, Určitě mám rád hraní na počítači, ale mám hodně rád šocení. Baví mě hodně RP a chci také pomoct serveru se svýma zkušenostma. Když o něco jde, tak jsem velice vstřícný a chci to dotáhnout do konce, tedy že bych dokázal udělat snad maximum pro práci kterou mi někdo zadá. Ještě bych chtěl dodat, že chci udělat co nejvíc co dokážu, jak zde tak i u dalších z mých koníčků.

Lofanek

Hráč

31
13.5.2020 12:38

Ahoj

chcem ťa len upozorniť, že momentálne neprebieha nábor do AT na serveri Artheon RP. Touto prihláškou sa hlásiš k Leosight AT, čo neznamená, že budeš automaticky priradený do AT na Artheone.

23.6.2020 18:34

Zamítnuto, zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~35