Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nerfnuť okrádanie

1 2



EminemEvil

Hráč

9
27.7.2022 03:57, naposledy upraveno 27.7.2022 03:59 uživatelem EminemEvil

Info: Tento návrh zakladam z dôvodu, že mi celkom vŕta v hlave prečo to stále na skimu je? Okrádanie hráčov teda IC postavy nieje zakázané ale mohlo by to byť v určitej miere upravené , beriem keď niekde má niekto nejakú IC potičku tak sa príklad pobijú a jeden ho okradne, beriem.

Vodič kamiona:

Z vlastnej skúseností viem že okrádanie hráčov ktorý pracujú ako vodiči tahača ich stretáva okrádanie takmer denno-denne a nemyslím si že to zapadá zrovna do RP že príde typek s kalachom druhý s coltom na BMW a začnú okrádať na diaľnici ako keby sa nič nedialo, neviem či irl len tak idete po diaľnici a vidíte ako na niekoho miera dvaja ľudia so zbraňami a okrádajú ho, myslím že so to dosť často nestáva 😂

Návrh 

Zakázať okrádanie vodičov kamiónu alebo to minimálne po upraviť aby to súladilo s logikou RP

 

Dobby

Hráč

4
27.7.2022 04:18

Zakázat okrádání řidíčů kamionů? To je podle mě blbost, měl by jsi s tím počítat, případně jezdit s kámošem, né každej si na vás pak dovolí.

EminemEvil

Hráč

9
27.7.2022 04:50

No áno ale hrajeme predsa RP, mal by si sa vžiť do tej role, ale ako sa máš vžiť keď neustále niekto okráda...nechcem vyznieť že tu "plačem" že ma okrádajú ale už sa mi stalo že 3x za deň má prepadli a 3x za deň má zabili, akože what's the point? Keď na každom mieste niekto okráda? Na zamyslenie to trochu je. 

27.7.2022 05:05, naposledy upraveno 27.7.2022 05:06 uživatelem Killer14

Pokud tě po okradení zabili - měl jsi je nahlásit prostřednictvím report systemu (F2)

Cituji část Dzardysovo příspěveku

PK jako závěr okrádání

Neboli DM. Ano, přesně tak. Doteď se každé okrádání zakončovalo tím, že jste osobu zabili (správněji uvedli do PK módu). Z jakého IC důvodu? Eh... Jo, žádného. Pouze jste si chtěli krýt záda pravidlem 19. Což je vlastně mixing. Pokud tedy nemáte zažádáno o CK dané osoby nebo si to situace výjimečně nevyžaduje, s PK po okradení, únosu a podobných akcích končíme. Začněte více propracovávat cesty, jakými se můžete anonymizovat. Ale pravidla, coby OOC zákon, z toho vynechte.

EminemEvil

Hráč

9
27.7.2022 12:55

No to áno ale koľko krát som už kvôli okradnuti chytil nervy a nezapol skimo dva mesiace a viem že nesom jediný, moji kamaráti to prestali hrať presne kvôli tomu. Myslím si že by bolo vhodné to po upraviť miminalne 

Shadey

Hráč

9
27.7.2022 13:05

A jak bys to chtěl "omezit" prosímtě? Je zde možností více než dost jak se jako kamioňák vyhnout přepadení, to, že to ten člověk radši ragequitne, než aby se přizpůsobil a vymyslel způsob jak zamezit ztrátě, to už je jeho tak nějak jeho problém. 

Jen zde tedy připomenu, že ujíždění a pokusy o shození mufyánů ze silnice se také bere jako fearRP. V podstatě přepadávat kamion za jízdy je nesmysl, obzvlášť pak v osobním automobilu a v dané situaci má právě kamioňák navrch. A ne, Tahoe ani Raptor opravdu nezastaví rozjetý kamion. 

EminemEvil

Hráč

9
27.7.2022 13:23

@Shadey Áno, tip ktorý si napísal som už párkrát využil.... Okradajucého trochu zastrašiť ťahačom tým že ho vymanevrujem alebo vybrzdim ale to väčšinou skončilo tým že začali strieľať automatickým zbraňami do kolies a bolo vybavené potom mi do OOcčka písali podobné frázy "nonrpFear" "fear" "report nonrp" neviem presne či ide strieľať automatickými zbraňami z auta myslím že nie ak sa mýlim sorry, ale tiež nieje zrovna RP strieľať vyklonený z auta IRL by ti to zlomilo ruku, krk, a časť chrbta... Malokdo vycvičený to dokáže, možné to je len klasickými zbraňami ako colt, heckler alebo glock ale to už je o inom išlo mi o to že ten tvoj rip nie vždy zaberá stačí keď strelia do pneumatík a ťahač spomalí o 80km/h a koniec. Trebárs by sa mohlo navrhnúť zakázanie okrádanie hráčov v kamióne, nemyslím ostatné typy okrádania tie mi nevadia a suladia s alespoň trochu logikou RP. 

Shadey

Hráč

9
27.7.2022 13:42

@EminemEvil A co přesně je nelogického na tom, že si odchytíš osamělý kamion někde v poušti? To co jsem napsala je každopádně až poslední možnost a samozřejmě na to musí být možnost reagovat ze strany okrádajících. Pokud si myslíš, že došlo k nonRP actu, není nic jednodušší než do F2 napsat označení neznámých, člen AT už to pak s nimi vyřeší a je celkem velká šance, že se celá akce voidne. Hlavně nezapomínat na pravidlo 0 a RPit kdyby trakaře z nebe padaly. :) 

Minix

Hráč

14
27.7.2022 13:45

Za mňa je okrádanie kamiónov ten najväčší trash čo je na Skimu,proti ilegálnemu RP nič nemám keď je to premyslené ale nie ako tí rádoby 12-13 roční hráči čo sa hrajú na mafiánov a myslia si aké je cool okrádať kamióny lebo to videli vo filme rýchlo a zbesilo,nie nieje to cool a v realite mafiáni nikdy v živote neokradali náhodných ľudí, civilistov ani kamionistov ktorí za nič nemôžu..Mafiáni mali,majú a vždy budú mať úplne iné činnosti na to aby si zarobili peniaze a nie okrádať nevinných kamionistov ktorí si chcú len zarobiť..Takže asi tak,za mňa súhlas a taktiež to zakázať alebo minimálne to nejako upraviť.

EminemEvil

Hráč

9
27.7.2022 13:49

@Shadey lenže toto sa mi nestáva len v púšti vymenujem zopár kde sa mi to stalo: tankovanie tahača-Mg benzínka, Obchodného centrum LV I Obchodné centrum SF I Blueberry- vedľa odťahového parkoviska.... Ich je viac a viac dalo by sa ich len menovať a menovať. A nie som jediný ktorému sa toto stalo buď v nejakom meste alebo úplne nelogickom mieste kde by malá platiť logika RP. 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~128