Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Supporter81


Supporter81

Hráč

1
13.7.2018 13:03

Přezdívka: Supporter81

Věk: 17

Zkušenosti: Pomáhal jsem s vývojem několika serverů-příkazy Supporta ovládám

Komunikační dovednosti: Nemám problém s nikým komunikovat o dané věci,slovní zásobu mám standartní.

Mám čas: Čas mám prakticky pořád,teoreticky jen když nejsem v práci nebo v knajpě či někde na kalbě

Další informace o mně:

Jmenuji se Tomáš je mi 17let jsem z jihočeského kraje. Zabívám se politikou,airsoftem,taktikami různých jednotek různých státu prostě vše kolem military věcí mě zajímá. Studuji na strojní a elektrotechnické škole. Jsem tak nějak do určité míry přátelskej a klidnej dokud nepřejede daná osoba už přez hodně vysokou laťku,nemámproblém cokoliv s kýmkoliv vyřešit,věci řeším s chladnou hlavou.To je tak asi vše

15.7.2018 11:44

Ahoj, měl bych jednu otázku, na kterých serverech jsi pomáhal s vývojem? sem to můžeš napsat, nebude to bráno jako nějaká propagace. Jen mě to zajímá. ( a jistě nejen mě )

Supporter81

Hráč

1
15.7.2018 18:08

byly to servery Ivana Mittera jako Evolve play a pdobně, a potom ještě další nevýznamné pod vedením srchyho,kulana,neizyho

20.7.2018 14:28

Zamítnuto z důvodu neaktivity na serveru.


Powered by LeoSight IFS
LT~30