Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o pUb.


bronislavxd7

Hráč

1
11.8.2022 02:47

Ahoj, cca. v únoru jsem dostal permu, dělal jsem furt blbosti - provokoval policisty atp.. Takže po mých +/- 3 trestech jsem dostal permu.. Hrál jsem na Skimu cca 50-60hodin, což mě logicky neomlouvá ale k věci.

18.2.2022 23:49 bronislavxd7 SedliX Opakovaný DM (Permanent)

Poslední dobou se mi začíná stýskat, rád bych se vrátil mezi komunitu a samozřejmě v dobrým a co nejlepším chováním co to vůbec jde.. chybu jsem udělal, když mě to nebavilo, měl jsem to vypnout a nedělat kraviny a přitěžovat práci ostatním administrátorům, tímto žádám o unban, ospravedlňuji se za mé říchy a pokud mi bude umožněno vrátit se zpět na server, vrátím se s tím nejlepším chováním, ještě jednou se omlouvám, doufám že se s vámi "uvidím" co nejdříve, děkuji.

FalciGG

Hráč

2
11.8.2022 08:56

Za mě jisté ne, nemáš udělané správně odstavec po odstavci, a podle mě máš toho málo sepsaného. Zkus mrknout na moje a inspirovat se.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování (struktura psaného textu není předmětem hodnocení)
4.9.2022 23:44

Ahoj @bronislavxd7,

žádost je poměrně krátká, na druhou stranu obsahuje všechny podstatné informace. Koukal jsem do tvé historie trestů a nebyl jsi zrovna nejvzornějším hráčem, na druhou stranu se jedná o tvůj permanentní ban, který jsi dostal v únoru tohoto roku. Nějaká doba už uplynula a já bych ti rád věřil, že se na server vrátíš jako slušný hráč.

Unban ti udělím.

Pravidla serveru najdeš zde. Pokud bys měl zájem o diskuzi ohledně pravidel, můžeš kontaktovat helpery na Discordu v kanálu #help. Netaguj, prosím, roli @ help, nejde o prioritní problém. Stejně tak můžeš ve hře v helpchatu požádat o zaučení, bude-li dostupný helper, zcela jistě se ti bude rád věnovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~45

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024