Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Event Manager - VajkoChlpko


VajkoChlpko

Hráč

57
26.9.2022 23:15

Přezdívka: VajkoChlpko

Věk: 22

Zkušenosti: S Petrikom sme vytvorili jeden TSRC event, inak sa skôr snažím ICly vytvoriť nejaké eventy, napríklad ako aj neustále omieľaný Fightclub.

Komunikační dovednosti: Pomerne obsiahle, pravopis s gramatikou ovládam super, dokážem sa rozprávať s hocikým o hocičom. Som dosť komunikatívny. Z cudzích jazykov ovládam samozrejme češtinu a angličtinu.

Mám čas: Na discorde som aktívny neustále. V hre dokážem byť v sychravé dni niekoľko hodín, okrem iného je to takmer vždy keď mám chuť a náladu, pokiaľ nie je napätý víkend. Skrátene, skoro stále.

Další informace o mně:

Bude to celkom kopírka mojej predošlej prihlášky, ktorá bola však na helpera, keďže nemám čo nové povedať. Preto kto by sa chcel dozvedieť viac, pozrite sa najprv na ňu, tu sa skôr zameriam na pozíciu event managera. Na túto pozíciu sa hlásim hlavne kvôli tomu, aby som mal možnosť viac oživiť aktivitu na skime, napomôcť k vytvoreniu nejakých eventov a akcií, ktoré by zlepšili aktivitu a rozmanitosť RP ako takého. Pri riadení nejakej komunitnej akcii alebo turnaju, by som taktiež nemal problém s organizáciou, keďže mám rád poriadok a som komunikatívny človek, avšak tých turnajov a akcií tu moc nie je, a moja priorita je skôr samotné skimo a aktivity na serveri. Aby som to spísal v súlade s tým, čo má sám o sebe event manager robiť, a aké sú naňho podmienky, tak sa to posnažím nejako zhrnúť. Pravidlá nahlasujem stále, jak na fórku, tak aj v hre, takže s fair-play by problém nebol, čo sa týka dohliadania na plynulosť turnaju, prípadne nejakej vytvorenej komunitnej akcie. Som pomerne empatický človek, takže sa dokážem ľahko cítiť do druhého človeka, a tým odhadnúť čo by sa mu na evente nepáčilo, ba naopak aj páčilo. O čo by mali asi tak hráči záujem, čo by samotné RP okorenilo a pridalo mu o kus jedinečnosti naviac. Z vyhodnotenia mojej prihlášky na helpera si dovolím tvrdiť to, že dokážem mať slušné správanie, a taktiež že som očividne obľúbený v komunite, aj keď sa mi to celkom blbo hovorí, keďže takéto veci by mali vravieť ostatní ľudia. Ale chápem, treba mať nejakú sebareflexiu. Táto pozícia je maximálne nevyužívaná, a preto prichádzam ja, aby som sa posnažil to napraviť. V zásobníku mám zopár nápadov, o ktoré by som sa rád podelil s ostatnými hráčmi, ktorí by to podľa mňa dokázali oceniť. Táto prihláška bude omnoho kratšia ako moja predošlá slohová práca, keďže nemám k tomu príliš čo povedať. 😁 Na záver sa len poďakuj za to, ako ste ma ohromne podporili, a taktiež za prečítanie tejto prihlášky. Majte sa krásne priatelia. 🤍

29.10.2022 23:58

Ahoj @VajkoChlpko, cením si tvého zájmu o členství v EM týmu, po vyhodnocení tvé přihlášky jsem rozhodl, že postupuješ na pohovor na pozici člena EM.

Ozvi se mi prosím, na discordu(JáJsemFlájaATyNe!#2402), a domluvíme se na času pohovoru.


Powered by LeoSight IFS
LT~42