Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o případný UnPermaBan


Leon

Hráč

9
3.10.2022 21:02, naposledy upraveno 3.10.2022 21:04 uživatelem Leon

Ahoj,chtěl bych vám zdělit co jsem proved..

No začlo to tím že jsem dělal samou neplechu Troll Dm NonRp a určitě i spoutu dalších porušení pravidel..

 

Za moje činny bych se vám chtěl omluvit a chci se vám přiznat že to byla dost velká škoda..Ted bych však chtěl zase Rp hrát scela normálně bez zbytečných porušování pravidel

Tohle je bohužel má druhá perma:(

Moc ani nevím proč jsem tyto věci dělal byl jsem hlupák a těd mě to mrzí:c

jelikož je to má druhá perma a moc už na unban šanci nemám tak veřím v mojí naději že si jestě někdy to skimo zahraju :c

 

Předem děkuji za jakékoli vyjadření :)

 Ješte chci dodat že jsem psal už jednu žádost kde mi FLYER neodpovědel i přes to že si to četl 

A jak vidím tak tady moc nejsi :c

 

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Duplicitní téma

VajkoChlpko

Hráč

57
3.10.2022 21:18

Chcem ťa upozorniť na porušovanie pravidiel fórka. Konkrétne teda bod číslo 12, ktorým je duplicitné zakladanie tém. Na tvoju predošlú žiadosť o unban ti síce Flyer ešte neodpovedal, ale to nie je dôvod na zakladanie ďalšej témy na fórku. Týmto akurát na seba upozorňuješ natoľko, že ti klesajú šance na unban. Pekný večer.

Leon

Hráč

9
3.10.2022 21:22

Jasný ale když jsi to čte a dva týdny čekám na odpověd tak to je v pohodě ?


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024