Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Event Manager - docctorlovee


docctorlovee

Hráč

2
27.10.2022 23:14

Přezdívka: docctorlovee

Věk: 18

Zkušenosti: vysoke skusenosti, vysoka znalost pravidiel a prikazov, bezproblemova komunikacia, spravodlivost

Komunikační dovednosti: komunikacia bez problemov v ceskom a slovenskom jazyku,

Mám čas: ano mam. kazdy den minimalne od 17:00 do 22:00, cez volne dni od rana do vecer cca (8h) denne

Další informace o mně:

som plnolety hrac pochadzajuci z vychodneho slovenska priamo z Kosic, volam sa Nikolaj, hral som plno inych rp hier napriklad FiveM alebo mnozstvo inych serverov MTA, skimo nehram sice dlho ale skusenosti s tymto serverom mam dostatocne , poznam mnoho hracov skimo aj osobne, mam rad spravodlisvost a nenasilnost, vsetko sa da vyriesit rozumne! rad by som sa stal clenom AT skimo aby som spravodlivost vedel konat aj tam a nie len v mojom okoli, studujem strednu priemyselnu skolu internetovych a sietovych technologii v Kosiciach, som v 3. rocniku, som nauceny dodrziavat pravidla na niektore vynimky ktore sa stanu kazdemu, myslim si zeby som bol vhodny kandidat na do teamu AT, minimalne byt pozvany na pohovor alebo prelozeny na inu poziciu aku som si zadal, ak by ste chceli sa dozvediet ine informacie o mne tak sa kludne ozvite a na otazky vam zodpoviem.

29.10.2022 23:59

Ahoj @docctorlovee, tvou přihlášku zamítám z důvodu tvé historie a nesouhlasu komunity.


Powered by LeoSight IFS
LT~28