Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Kuba31


Kuba31

Hráč

13
28.5.2020 17:06

Přezdívka: Kuba31

Věk: 19

Zkušenosti: Několikrát administrátor na konkurenci.. Dvakrát pokus o vlastní server, výpomoc v A-teamu na pár nejmenovaných, již ukončených serverech... Ale samozřejmě člověk se pořád učí a rád se přiučím novým věcem.

Komunikační dovednosti: Argumentovat dokážu, snažím se vše řešit s chladnou hlavou. Samozřejmě ovládám nějaké jazyky. Koknrétní jazyky: Polština (aktivní, plynulá se zádrhely), Čeština (aktivní, plynulá), Angličtina.

Mám čas: Prakticky každý den odpoledne, většinou do noci.

Další informace o mně:

Nejprve bych začal malým představením mé osoby. Jmenuji se Kuba, pocházím a bydlím v Moravskoslezkém kraji, kousíček od polských hranic. Absolvoval jsem Polskou základní školu a chvíli na Střední škole (obor autotronik), poté sem šel pracovat do Polska. Po rozvázání pracovního poměru v Polsku jsem začal pracovat v železárnách. Do budoucna, konkrétněji příští rok, plánuji dokončit svou střední školu, nějakým způsobem udělat maturitní zkoušku a jít pracovat do logistiky jako řidič. Mezi mé zájmy patří "lehká", rekreační cyklistika. Rád jezdím spíše v terénu, pokud si potřebuji vyčistit hlavu tak i po silnici. (Většinou když si čistím hlavu a jedu na kole, nedopadnu moc dobře jelikož navštívím pár občerstvovacích stanic kde nalívají ryzý božský nápoj.) Ano, jak jste si teď mohli všimnout je milovník piva. Dále co bych o sobě mohl říct je asi to, že miluji automobily a motocykly. Především řízení (proto zájem o logistiku). Od mala se s otcem vrtám v autech takže něco samozřejmě umím si taky opravit. Motorky jsou podle mně odlišná kategorie. Pro mně motorka je něco jako pro někoho tráva - v překladu uklidnění. Bohužel sem trošku odbočil od hlavní myšlenky a hlavního úkolu a doufám že mi to prominete. Tímto bych to ukončil. Děkuji.

28.5.2020 17:26
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 10, 13, 19

sandlerino

Hráč

39
28.5.2020 19:45

Ahoj,

dle dostupných informací v Topicu "Nábor" je nábor do Admin Teamu tohoto portálu uzavřen, doporučuji příště proscrollovat tímto topicem. ;)

Kubby

Hráč

57
28.5.2020 22:29

Ahoj Kubo, mám pocit, že nábor je momentálně do LeoSight Admin Teamu uzavřen.

Tudíž mi přijde zbytečné si dávat přihlášku, když je nábor uzavřený.

Avšak já o tom nerozhoduji.. 

neznamy#5 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo no.19

Kuba31

Hráč

13
28.5.2020 22:55

Ano, už sem si toho všiml. Chyba byla na mé straně, přihlášku jsem sepisoval prostřednictvím formuláře v sekci "Admin Team". Tímto se omlouvám a žádam o smazání, popřípadě uzavření. Děkuji. 

23.6.2020 18:34

Zamítnuto, zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~44

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

zítra 16:00

Kdo je online?
Vitezslav

255Kč včera v 16:09

tootsao

70Kč včera v 15:03

Mondis

150Kč včera v 09:17

Nejnovější uživatelé
mimiRP

Registrován 18.4.2024

misik69

Registrován 18.4.2024

Alogare

Registrován 18.4.2024