Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Kuba31


Kuba31

Hráč

13
29.5.2020 13:29, naposledy upraveno 29.5.2020 14:21 uživatelem Kuba31

Přezdívka: Kuba31

Věk: 19

Zkušenosti: Několikrát administrátor na konkurenci.. Dvakrát pokus o vlastní server, výpomoc v A-teamu na pár nejmenovaných, již ukončených serverech... Ale samozřejmě člověk se pořád učí a rád se přiučím novým věcem. Na serveru Artheon RP mám nahráno (zatím) 291hodin. Celkově na RP za celou dobu co hraji nějak 3-4tisíce hodin pouze v Roleplayi, kolem 300 hodin na nejmenovaném polském RPG serveru.

Komunikační dovednosti: Argumentovat dokážu, snažím se vše řešit s chladnou hlavou. Samozřejmě ovládám nějaké jazyky. Koknrétní jazyky: Polština (aktivní, plynulá se zádrhely), Čeština (aktivní, plynulá), Angličtina.

Mám čas: Prakticky každý den odpoledne, většinou do noci.

Další informace o mně:

Nejprve bych začal malým představením mé osoby. Jmenuji se Kuba, pocházím a bydlím v Moravskoslezkém kraji, kousíček od polských hranic. Absolvoval jsem Polskou základní školu a chvíli na Střední škole (obor autotronik), poté sem šel pracovat do Polska. Po rozvázání pracovního poměru v Polsku jsem začal pracovat v železárnách. Do budoucna, konkrétněji příští rok, plánuji dokončit svou střední školu, nějakým způsobem udělat maturitní zkoušku a jít pracovat do logistiky jako řidič. Mezi mé zájmy patří "lehká", rekreační cyklistika. Rád jezdím spíše v terénu, pokud si potřebuji vyčistit hlavu tak i po silnici. (Většinou když si čistím hlavu a jedu na kole, nedopadnu moc dobře jelikož navštívím pár občerstvovacích stanic kde nalívají ryzý božský nápoj.) Ano, jak jste si teď mohli všimnout je milovník piva. Dále co bych o sobě mohl říct je asi to, že miluji automobily a motocykly. Především řízení (proto zájem o logistiku). Od mala se s otcem vrtám v autech takže něco samozřejmě umím si taky opravit. Motorky jsou podle mně odlišná kategorie. Pro mně motorka je něco jako pro někoho tráva - v překladu uklidnění. Možná bych mezi mé další záliby zařadil také střelbu. Rád střílím z pistolí a luku. V kategorii zbraní se považuji za lepšího střelce, s lukem tak dobrý zase nejsem. Bohužel sem trošku odbočil od hlavní myšlenky a hlavního úkolu a doufám že mi to prominete. Tímto bych to ukončil. Děkuji.

Kubby

Hráč

57
29.5.2020 13:37

Ahoj Kubo, znám tě přeci jen už nějakou tu dobu. Vím, že dokážeš tuhle pozici vykonávat s přehledem, a udržet si klidnou hlavu, i když to často není jednoduché. 

Přeji ti hodně štěstí s přihláškou, a rád tě uvidím v Admin Teamu Artheonu. 

Za mne máš PRO. 

S pozdravem, 

Kubby [Heavy]

Kenny15

Hráč

19
29.5.2020 15:54

Také zdravím, kdybys mi napsal tvé IC jméno, tak bych tě možná i poznal, nicméně si myslím, že by s tebou potíže nebyly.

 

Určitě jsem PRO.

Zdraví tě, Kenny 15

Kuba31

Hráč

13
29.5.2020 17:25

Děkuji za pozitivní ohlasy. Mé IC jméno je Lorenzo Armani.

Lofanek

Hráč

32
29.5.2020 17:28

Ahoj,

podľa mňa si dosť rozumný človek a veľakrát bolo na tebe vidieť veľký záujem o túto pozíciu :D (možno vieš, čo mám na mysli.. :D).

Za mňa určite ano!

nEscafeX

Hráč

26
29.5.2020 17:30

Ahoj Kubo,  určitě PRO, myslím si že seš rozumný a i celkem dost aktivní na serveru. 

Raikkonen

Hráč

7
29.5.2020 17:36

Myslím, že by to šlo *mrk*. PRO

29.5.2020 18:44
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
31.5.2020 10:36
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.6.2020 18:45

Ahoj, gratulujem Ti k postupu na pozíciu MTA Support.

V blízkych dňoch budeš kontaktovaný vedením serveru.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~83

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024