Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na člena AT - Pakandza

heilycz

Hráč

7
22.11.2022 15:15

Ahoj, chtěl bych si stěžovat na GA Pakandza, jelikož sem od něho dostal z mé strany bezdůvodný ban, samozřejmě tímto příspěvkem nechci nijak urazit Pakandzu, jinak je to podle mně skvělí admin.

Začneme takto, včera ( 21.11.22 ) kolem osmé hodiny sem dostal ban za porušení pravidla 34 a zneužití bugu, vše jsem popsal v mé žádosti o unban ( https://leosight.cz/forum/topic/12442 ). Zde ještě dodám logy konverzace mezi mnou a Pakandzou pár minut před udělení banu ( https://leosight.cz/logs/uNIrBAHEhw ). Nic proti  Pakandzovi nemám ale přijde mi to jako zbytečný ban...

Heilycz.

22.11.2022 15:52, naposledy upraveno 22.11.2022 15:55 uživatelem Dzardys

Ahoj, než se dostanu k excerptu, podotknu, že by bylo příhodné dodat logy vedoucí například k nějaké konkrétní akci týkající se těch klíčků, za níž jsi měl dostat onen ban. Nechceš-li je sdílet veřejně, zašli mi je prosím na Discord Dzardys#3287, díky!

22.11.2022 16:26, naposledy upraveno 22.11.2022 16:27 uživatelem zlatysamicek

Tak...já se s dovolením vyjádřím i zde, neboť Pakandza napsal odpověď pod tvou žádost o unban ve stejný čas jako já a nejspíše mé vyjádření přehlédl.

Prosímtě, Pakandžo, jak se může jednat o zneužití bugu? Přece pokud prodám něco, s čím jsou spojeny klíče a ty klíče budu mít doma náhradní, tak mi zůstanou. Přesně z tohoto důvodu si X lidí mění zámky když koupí barák/byt (rád bych ti sem poslal statistiku ukradenejch aut/vykradenejch nemovitostí vlivem náhradních klíčů, kterých se původní majitel nezbavil a místo toho si je nechal, ale bohužel nemám chuť to dohledávat).
P.34. v tom také nevidím, jak jsem již psal k žádosti o unban. "Krádeže" kdy měl "zloděj" klíčky od vozidla se nikdy neřešily jakožto porušení pravidel. Koneckonců, od čeho je /changelocks, že?

Ve finále je tohle jasný pochybení z Pakandžovy strany a vzhledem k tomu, že ti díky tomu zamezil přístup do hry na, zatím, 20 hodin, přičemž ti ještě zbývá 52 hodin banu, si myslím, že alespoň omluva je na místě.

Zcela upřímně mi je úplně jedno, jestli za toto dostanu warn za nadbytečné vyjadřování či nějakou aroganci. Heilyho skutečně nemusím, už jen z toho důvodu jakým způsobem RPí svůj illegál, ale tohle je prostě kravina.

Taky si rovnou dovolím požádat o to, aby se můj komentář bral přímo ke stížnosti, protože co si budem, to co sem sepsal Heily má k relevantní stížnosti hodně daleko.

-zlatysamek out ✌️

22.11.2022 16:58

Ahoj heilycz, ban ti sundám a zároveň se Ti omlouvám, můžeš do hry.

24.11.2022 15:13

EXCERPT

Tato stížnost je směřována proti Pakandzovi z důvodu nespokojenosti z hráčovy strany s uděleným trestem. Hráč měl dostat ban za zneužití toho, že mu po prodeji vozidla (není nutné specifikovat) zůstaly náhradní klíčky, které využil k odcizení právě zmiňovaného vozidla.

Jelikož jsme tuto skutečnost diskutovali na AT Discord serveru, dá se považovat za částečně vyřešenou, jelikož se skutečně nejednalo o žádný bug, je normální, že třetím osobám zůstanou klíčky. Od řešení tohoto problému tu máme systém na výměnu zámků. Pakandza tak na základě Ratajova pobídnutí hráči trest zrušil a omluvil se.

Kromě pravidla o zákazu zneužití bugů jsme však řešili i morální stránku věci, přesněji fakt, že se hráč dopustil krádeže vozidla, kterou neměl nikým předem schválenou. Nehledě na skutečnost, jestli ke krádeži dojde formou rozsáhlého RP či pouhého užití náhradních klíčků, pravidlo se vztahuje na všechny situace.

včera v 22:23

VERDIKT

Ahoj @heilycz,

celou situaci Pakandza diskutoval se zbytkem AT a shodli jsme se, že se skutečně nejedná o zneužití bugu, ale o krádež vozidla. Pakandza uznal svou chybu a ban ti zrušil. Pokud nejsi spokojený s tímto řešením, kontaktuj mě na Discordu, SedliX#2670.

Tímto považuji stížnost za vyřešenou.