Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na člena AT - Pakandza


neznamy#7922

Smazaný účet

8
22.11.2022 15:15



Ahoj, chtěl bych si stěžovat na GA Pakandza, jelikož sem od něho dostal z mé strany bezdůvodný ban, samozřejmě tímto příspěvkem nechci nijak urazit Pakandzu, jinak je to podle mně skvělí admin.

Začneme takto, včera ( 21.11.22 ) kolem osmé hodiny sem dostal ban za porušení pravidla 34 a zneužití bugu, vše jsem popsal v mé žádosti o unban ( https://leosight.cz/forum/topic/12442 ). Zde ještě dodám logy konverzace mezi mnou a Pakandzou pár minut před udělení banu ( https://leosight.cz/logs/uNIrBAHEhw ). Nic proti  Pakandzovi nemám ale přijde mi to jako zbytečný ban...

Heilycz.

22.11.2022 15:52, naposledy upraveno 22.11.2022 15:55 uživatelem Dzardys

Ahoj, než se dostanu k excerptu, podotknu, že by bylo příhodné dodat logy vedoucí například k nějaké konkrétní akci týkající se těch klíčků, za níž jsi měl dostat onen ban. Nechceš-li je sdílet veřejně, zašli mi je prosím na Discord Dzardys#3287, díky!

22.11.2022 16:26, odstraněno 22.11.2022 16:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
22.11.2022 16:58

Ahoj heilycz, ban ti sundám a zároveň se Ti omlouvám, můžeš do hry.

24.11.2022 15:13

EXCERPT

Tato stížnost je směřována proti Pakandzovi z důvodu nespokojenosti z hráčovy strany s uděleným trestem. Hráč měl dostat ban za zneužití toho, že mu po prodeji vozidla (není nutné specifikovat) zůstaly náhradní klíčky, které využil k odcizení právě zmiňovaného vozidla.

Jelikož jsme tuto skutečnost diskutovali na AT Discord serveru, dá se považovat za částečně vyřešenou, jelikož se skutečně nejednalo o žádný bug, je normální, že třetím osobám zůstanou klíčky. Od řešení tohoto problému tu máme systém na výměnu zámků. Pakandza tak na základě Ratajova pobídnutí hráči trest zrušil a omluvil se.

Kromě pravidla o zákazu zneužití bugů jsme však řešili i morální stránku věci, přesněji fakt, že se hráč dopustil krádeže vozidla, kterou neměl nikým předem schválenou. Nehledě na skutečnost, jestli ke krádeži dojde formou rozsáhlého RP či pouhého užití náhradních klíčků, pravidlo se vztahuje na všechny situace.

 

29.11.2022 22:23

VERDIKT

Ahoj @neznamy#7922,

celou situaci Pakandza diskutoval se zbytkem AT a shodli jsme se, že se skutečně nejedná o zneužití bugu, ale o krádež vozidla. Pakandza uznal svou chybu a ban ti zrušil. Pokud nejsi spokojený s tímto řešením, kontaktuj mě na Discordu, SedliX#2670.

Tímto považuji stížnost za vyřešenou.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~60

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

WoT Turnaj - BO3

dnes 16:00

tootsao hledá spoluhráče na Counter-Strike 1.6 dnes v 22:00
Kdo je online?
AsiLucker

280Kč včera v 20:34

Jablkoo

154Kč včera v 17:28

rock

130Kč včera v 15:46

Nejnovější uživatelé
Adameek58

Registrován 20.4.2024

Sumakts

Registrován 19.4.2024

Dantero

Registrován 19.4.2024