Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na admina - VlkoVod


BrumicekCZE

Hráč

9
23.11.2022 01:28

Ahoj, Dnes 23.11 0:19 mi byl udělen ban za DM.

Proč stížnost?

Stížnost píšu, jelikož jsme okrádali kamion, a chtěli jsme ho zastavit.
Řvaním ho nezastavím, tím že ho předjedu = smrt.
Jediná možnost (pro nás) je mu střílet po kolech.
Hodně adminů si již ode mě vyžádalo video z okrádaček, a vždy jsme stříleli po kolech.
Žádnému adminovi to NIKDY! nevadilo a nebrali to jako DM.
Najednou příjde @Awoo a bere to jako DM.

Dle mého to DM nebylo, a proto by jsem chtěl vyjádření i ostatních adminů.


Video:
https://www.youtube.com/watch?v=hPfOpsnk00E

Doufám, že mě ostatní pochopí.
Díky, BrumicekCZE.

23.11.2022 01:38, naposledy upraveno 23.11.2022 01:40 uživatelem Lolak

Nemáte si hrát na mafiány - okrádat nevinné lidi. 

Máte zkusit něco nového, třeba GANG RP. Ne ty vaše kartely, co by mexický cartel CJNG dělal v San Andreas? Používej mozek chlape.

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
24.11.2022 15:03

EXCERPT

Předmětem této tandemové stížnosti (viz stížnost 2) je nespokojenost hráčů s udělenými tresty od VlkoVoda.

Na videu můžeme vidět, že jako začátek okrádání zvolili hráči střílení po vozidle (respektive kolech vozidla), což dlouhodobě skutečně kategorizujeme jako DM, lépe řečeno RDM (viz topic). Taktéž tento konkrétní hráč poukazuje na skutečnost, že to nikdy žádnému jinému adminovi nevadilo, nicméně toto tvrzení ničím nepodložil.

28.11.2022 23:37

VERDIKT

Ahoj @BrumicekCZE,

jak psal Džardys, kterému převelice děkuji za excerpt, AT se již dříve shodl, že před výstřelem při přepadávání musí zaznít výzva k zastavení, kterou řidič přepadávaného vozu má šanci zaznamenat, a dále musí tento řidič dostat adekvátní čas na reakci. Nedohledal jsem přesný datum, kdy jsme se na tomto shodli, nicméně podobnou situaci jsme řešili v únoru tohoto roku se stejným výsledkem, tedy že střelba bez varování je DM.

Stížnost na základě tohoto zdůvodnění zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~61