Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - White


neznamy#512

Smazaný účet

5
31.5.2020 22:25, naposledy upraveno 31.5.2020 23:44 uživatelem neznamy#512

Přezdívka: White

Věk: Je mi 13 let

Zkušenosti: Zkušenosti nemám ale chtěl bych se stát členem A-Teamu a  vyzkoušet něco nového....

Komunikační dovednosti: Moje komunikační dovednosti jsou dobré, pochopitelné a rychlé..... Čeština: velmi dobrá Angličtina: Dobrá

Mám čas: Čas mám k večeru a většinou i přes den, jsem víc na počítači než na mobilu....

Další informace o mně:

Ahoj jmenuji se Fanda. Rád poznávám nebo zkouším nové věci. Moje RP začínalo na jednom SAMP serveru a přesunulo se na MTA. Rád bych byl součástí Admin Teamu Artheonu. Nějaký ten rok už eRPím takže s RP nemám žádný problém. Mezi moje oblíbené hry patří MTA, GTA V. RP mě baví a zajímá..... Mezi mé záliby patří Hraní na kytaru, hraní různých her, natáčení na youtube a také RP. RPím asi tak přibližné 4-3 roky. Hraji spoustu her MTA,GTA V,Omsi 2,Terrarii,Microsoft Flight Simulator X a tak dále... Terrarie mě moc nezaujala celkově grafikou i příběhem takže už ji moc nehraji... Hrál jsem spoustu her kdybych měl sečíst všechny hry a hodiny co jsem na nich strávil tak se klidně dostaneme přes 2200 hodin. Teď nejvíce hraji na MTA na Artheonu docela jsem si to oblíbil. Na Artheonu hraji od jeho spuštění v tomto roce, dřív jsem také hrával na starém na skimu ale dřív mě moc ještě RP nešlo, teď si myslím , že ho ovládám dobře... Někdy udělám chybu ale chyby přece lidi dělají (chyby jsou malé)... Rád se stanu součástí leosight A-Teamu a rád pomůžu s vývojem jak webových stránek tak i Artheonu... Rád se stanu součástí Admin Teamu Leosight

3.6.2020 17:34
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
23.6.2020 18:35

Zamítnuto, zkus to příště.


Powered by LeoSight IFS
LT~29

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024