Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadam vysvetlenie

1 2 3



Vladkovic

Hráč

2
1.6.2020 21:12, naposledy upraveno 1.6.2020 21:21 uživatelem Vladkovic

Zdravím Vás,

 

dnes keď som šiel z tréningu mi kamarát písal že na servery (Arteon) kde sme hrali cca 1 týžden dozadu že mi vymazali môj dom a moje auta . Kedže som vôbec nechápal prišiel som hneď ako sa dalo na Tsko za kamarátmi a ty mi to trošku vysvetlili . Že náš učet je multi-account pričom už tu sa niekto stažoval a dopadlo to takto  ZDE .

Potom ževraj budem citovať "Prepísali všetok majetok na postavu ktorá tam nehráva aby neplatili dane." a to by ma zaujimalo ako pán Soptík prišiel ? :) Potom napísal zas budem citovať "Wannabemafia" toto ma dosť zaskočilo Kedže všetci "mafiáni" čo tam bývali majú CK ale BAN na 15 dní . A kedže platí nepisané pravidlo nová postava,nový život tak nemôže tvrdiť že sme mafiáni ak sa nemýlim . foto https://ctrlv.sk/S2Gl

Dosť ma to aj zaskočilo kedže niekto tvrdí že iba kvôli neplateniu dani . Na moju obranu Vám chcem vysvetliť moju neaktivitu.... Kedže má nikto skoro z Vás nepozná tak Vám to pekne vysvetlím ..... Kedže život to zariadil ako zariadil aj túto sítuaciu takto tak som nemohol hrávať hokej ....  kedže pán premier Matovič výhlasil mimoriadnu situiaciu na v SR tak nemohol som chodiť do gymu ani na ľad, takže som začal hrať MTA s kamarátmi kde sme hrali na serveri a zarábali sme . Áno nebolo to legálne ale to neni proti pravidlám prevážať zbrane . Tak sme prevážali čo dosť aj zarábalo ale nie až tak ako si každý myslí . My sme zarobili dosť peňazí hlavne kvôli tomu že sme tam hrávali 10-ti. Nič nenormálne..... potom začali CK a blbosti bany tak jednochucho to bolo dedil si .... a tak sa do dostalo že polovicu vecí predali na osobu ktorá nemala nič s Políciou a nerobil bordel čož som bol ja . Aby sme mali v tom poriadok . Potom tam prestali hrávať naši 3 kamárati tak sme dosť lacno kúpili aj autá . Nič nenormálne . A tak sa to dostalo všetko na moju postavu .

Ďalej dôvod že som bol neaktívny : Kedže viem že tu hráju aj Slováci tak určite vedia že na Slovensku sprístupnili veľa športovísk a hál atď . Čo pre mňa známená že musím začať trenováť s klubom kedže mám podpisanú zmluvu . Takže nastala sítuacia táka že 2 krát do dňa dvojfázový tréning + privyrobenie + týždnove sústredenie a frajerka ..... Takže moja momentálna situácia je táka že ledva stíham školu a nie to ešte hrať MTA .

Kedže viem že túto "sračku" nebudete veriť Rád Vám priložím dokumenty ohľadne Rozpisu tréningov + dalšie blbosti . Ak si ho A-Team vyžiada rád Vám ho pošlem.

Potom ak viem v Realnom Živote sa  Daňe sa platia 1 do Roka a to do 31.marca. Čož by nebol veľký problém ale ak sa nemýlim lehota platenia daní je od 3 mesiacov do 6 mesiacov . A pritom ja som na servery nebol asi tak cca 1 a pol týždňa ... Takže ak to je simulácia realného života tak by to malo platiť aj takto na serveri .

Lehotu som si chcel aj predĺžiť podaním oznámenia o predĺžení lehoty na podanie daňového priznania. Podával sa iba na predpísanom tlačive. Ale kedže Ministra Financií som nevedel nájsť na servery tak som nemohol podať kedže sa to inak nedalo kedže na tomto nebol vymyslený sýstem .

Viem že píšem aj proti jednému členovi A-TEAMU tak týmto by som ho nechcel ani uraziť ani nič iné ho, ale tu máte na to moje vyjadrenie . Aj keď je ťažké bojovať proti členovi A-TEAMU lebo dosť hráčov si ho zastanie len kvôli tomu že je Admin . Tak si už viem dopredu čo tu bude dole :D za vyjadrení ale tak ja budem čakať na vyjadrenie A-Teamu .



 

 

Lofanek

Hráč

32
1.6.2020 23:31, naposledy upraveno 1.6.2020 23:32 uživatelem Lofanek

Stále tam nevidím dôvod, prečo všetok majetok bol predpísaný na tvoju postavu.

Navyše sledoval som tvoje logy už dlhšiu dobu.. a neviem ako mám brať toto:

[11:29] Anastasiya Svecnikova dal klíč od vozidla (2015 land rover range rover) do 2015 Land Rover Range Rover.

[11:29] Anastasiya_Svecnikova->2015 Land Rover Range Rover #1425 - Klíč od vozidla - 1428

[13:13] [Čeština] Anastasiya Svecnikova říká: 2018 1954 1837 1825 1673 1558 1461 1428 1425 1313 1245 1212

[13:14] [Čeština] Anastasiya Svecnikova říká: 235 2831

[13:15] [Čeština] Anastasiya Svecnikova říká: 2018 1954 1837 1825 1673 1558 1461 1428 1425 1313 1245 1212

 

Vladkovic

Hráč

2
1.6.2020 23:58, naposledy upraveno 2.6.2020 00:03 uživatelem Vladkovic

Dôvod bol že osoby dostali CK takže dedil a dalšie som si kúpil a však môžeš ukázať dalšie logy kde som to kúpoval . Za výhodné ceny kedže hráči zrejme asi končili 

 

 

[13:13] [Čeština] Anastasiya Svecnikova říká: 2018 1954 1837 1825 1673 1558 1461 1428 1425 1313 1245 1212

[13:14] [Čeština] Anastasiya Svecnikova říká: 235 2831

[13:15] [Čeština] Anastasiya Svecnikova říká: 2018 1954 1837 1825 1673 1558 1461 1428 1425 1313 1245 1212

 

Toto som si myslím písal s ArciCZ kvôli tomu že som potreboval nové klúče  .Kedže som bol okradnutý .

Myslím že by to mohol aj potvrdiť .

 

[11:29] Anastasiya Svecnikova dal klíč od vozidla (2015 land rover range rover) do 2015 Land Rover Range Rover.

[11:29] Anastasiya_Svecnikova->2015 Land Rover Range Rover #1425 - Klíč od vozidla - 1428

 

Prečo by som nemohol si dať klúče do auta ? 

 

 

 

 

2.6.2020 00:04
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Vladkovic

Hráč

2
2.6.2020 00:25, naposledy upraveno 2.6.2020 00:26 uživatelem Vladkovic

Čauko @neznamy#15,

Spokojne by som ti poslal tie logy, ale kedže ako som písal začal som musieť chodiť na tréningy do Žiliny Tak by som ti mohol jedine poslať tie logy keď budem doma. Alebo inak poriesiť . 

A kedže som mal už skúsenosti s týmto na nemenovanom servery ktorý začína na R ..... presne s týmto že som sa raz dohodol s frajerom na TSKU že mi predá auto a v hre sme vôbec nič nerobili iba prepisali na zaplatil tak práve ako zákon schvalnosti nas recordoval admin a dostal som Ban za metu aj s frajerom.

Takže z toho som sa ponaučil a toto by som neurobil dva krát verte mi :D

2.6.2020 01:03
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Vladkovic

Hráč

2
2.6.2020 12:51, naposledy upraveno 2.6.2020 12:52 uživatelem Vladkovic

Serus  Pavot,


Ale ako musíš pochopiť aj mňa chcel by som vidieť ako vysvetlíš 50 ročnej mame kde to má hľadať a čo ti ma poslať logy do MTA + kedže mám v počitači 4 disky z toho dva sú 1 TB (Western Digital WDC WD10EZEX) .

A nepríde ti to inak v trochu úlet že ja mám dávať dôkaz že nemetujem keď ani jeden dôkaz tu nedal Lofanek teda okrem toho že som si písal s Arcim ktoré auta potrebujem prerobiť zámok na aute . Což podľa mňa asi není nič vážne a porušenie pravidiel atď.... .Takže to je tvrdenie niečoho a ak sa nemýlim bez dôkazov . Tvrdenie proti tvrdeniu .

Čo mi príde také že ak člen A-Teamu zoberie/odstráni majetok alebo nedajbože dá niekomu ban tak musí mať na to dôvod a dôkaz . A ak nemá mať nato dôkaz tak je to len podľa jeho svedomia .... 

Tak ja by som to mal brať tak že kedže som mal veľký majetok tak sa mu to nepáčilo a zo závisti zobral mi majetok za to že som ho kúpil za lacno alebo zdedil ? Alebo ako to mám chápať .

A veď ja Vás tu nechcem ani urážať ani hádať savami ani nič iné  mňa to nebaví hádať sa .....ja viem že v A-Teame ste kamaráti a podržíte sa ani slovo na to nevravím a urobil by som same shit . Ale treba to zobrať aj z mojej stránky . 

 

 

 

 

Lofanek

Hráč

32
2.6.2020 13:27, naposledy upraveno 2.6.2020 13:44 uživatelem Lofanek

Ja neviem ako tebe, ale mne určite nepríde normálne, aby bolo napísaných celkovo 12 áut a vila za 11 mega na nejakú neaktívnu postavu, aby ostatní tento majetok mohli používať zcela bez platenia daní.

Čo sa týka tvojej neaktivity vďaka tvojim tréningom, tie autá boli prepísané dávno predtým (tie ktoré ste vtedy mali samozrejme), ako sa povolilo trénovanie (nesnaž sa ma presvedčiť, sám športujem) a ty si tiež nebol úplne aktívny.

Pokiaľ máš čisté svedomie a dokážeš doložiť dôkazy o tom, že ste sa reálne ako skupina bavili o prepise a veciach okolo, nemám absolútne žiadny problém Vám tie vozidlá vrátiť. Osobne nemám žiadne dôkazy, ale ak má skupina ľudí, ktorí majú už čo-to v admin historii takýto majetok prepísaný na postavu ako je Tvoja, tak to vyzerá priveľmi suspicious. Pokiaľ mne alebo pavotovi nepošleš tie logy, tak túto sťažnosť jednoducho ignorujem a stojím si za svojim rozhodnutím.

Navyše tiež by ma zaujímalo ako sa Anastasiya IC zoznámila s ostatnými, keďže je to Tvoja altka.

Buďte radi, že som Vás za takýto rozsiahly MetaGaming rovno nepobanoval.

EDIT

Pokiaľ tvrdíš o dedení majetku, tak si poprosím ešte fotku zmluvy ohľadom dedičného konania a pod.

 

Vladkovic

Hráč

2
2.6.2020 14:11, naposledy upraveno 2.6.2020 14:17 uživatelem Vladkovic

Serus Lofanek,

 

Skús pochopiť jednu vec . Ja ťa tu nechcem urážať nič iné chcem to proste vyriešiť bez konfliktu !

1. Altka to neni už sa to tu stažovali ZDE

 Sám Pavot to konroloval takže myslím že s týmto nepotrebujeme sa dohadovať .

2. Zdedil som jedno auto alebo dva a z povinosti zákona ja nie som povinný uschovavať zmluvu ohľadom dedičného konania ak súd uzná že zdedím tak to zdedím a v katastri sa zmení majiteľ tak pre mňa to končí .

A zo zákona je súd povinný zachovať každé pojednávanie atď na dobu 5 rokov ! Jedine učtovnictvo vo firme alebo SZČO som povinný uschovať po dobu 5 rokov .(to už je už off-topic) Študujem tento odbor takže :D .

3. Ak ideš tvrdiť že sa otvorili športové haly až teraz, tak s týmto súhlasim máš pravdu ale tak ťa musím zaraziť jednou to podstatnou vecou a to je to že dňa 6.mája 2020 na základe dobrých výsledkov testovania občanov na COVID-19 sa na krízovom štábe rozhodlo že dna 6.mája bude pokračovanie 2 Fázy uvoľnovania opatrený a k tomu ešte rovno pridali aj 3 Fázu . Kde bolo povolené Vonkajšie športoviská pod prísnymi opatreniami a bez kontaktu . Takže sme boli na von na ihrisku  a tam trénovali . 

A officialne sa mohlo trénovať 24.4 2020 Dôkaz.

Ale kedže náš klub nemal potrebné dezinfekcie atď začali sme trenovať po týždni neskôr. A ak ti to príde dosť málo 1 mesiac tak idk :D 

4. Logy by som Vám rád zaslal ale už ako opakujem už tretiu správu za sebou je to momentálne komplikované .

Ja viem že nás nemáte radi na tom servery za to čo sme tam robili . Ale musíte uznať už sme mali to čo sme chceli tak už tam je poriadok max si raz za čas človek vykradol kasu aby mal adrenalín a PČR mala čo tiež zábavu a RPenie nie ?

 

2.6.2020 14:15, odstraněno 2.6.2020 14:42 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~75