Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - Dominick


Halucinace

Hráč

29
5.6.2020 15:45, naposledy upraveno 5.6.2020 15:57 uživatelem Halucinace

Přezdívka: Dominick

Věk: 16 let.

Zkušenosti: Bohužel s touto pozicí žádné, ale s RP si myslím, že veliké.

Komunikační dovednosti: Sám si myslím, že dostačující.

Mám čas: Většinou spíše po večerech, pokud zrovna nejsem s přáteli. (Většinou se k PC dostanu mezi osmou hodinou večerní a půlnocí.)

Další informace o mně:

 Kde bych začal? Možná zkusím tohle. Mé jméno je Dominik (obviously) a nějakou tu dobu už používám nick Dominick (ano, jsem velice kreativní). Narodil jsem se ve Vrchlabí (Královéhradecký kraj.), několikrát jsem se stěhoval a teď sedím za počítačem v Ústeckém kraji ve městě Štětí.

 Moje koníčky? Většinu volného času trávím poslední dobou s kamarády, nebo na počítači, ale k tomu ještě občas hraji na kytaru. 

 Moje dejme tomu, motání se okolo RP začalo zhruba tři až čtyři roky zpět, kdy jsem začínal na MTA a myslím si, že zkušenosti s RP mám adekvátní k tomuto postu. Samozřejmě se zase jedná o čistě můj posudek. Nadále plynule ovládám Češtinu, domluvím se Anglicky a možná bych se domluvil i Německy, ale tomu sám moc nevěřím. No a co mě vede k tomu, abych se hlásil na tuto pozici? Mé sadistické já chce trestat hráče, kteří pravidelně porušují pravidla. A mé dejme tomu dobré já chce poskytnout pomoc nováčkům, co se týká RP. Co se týká mě osobně, tak já se prakticky do styku s jinými hráči vlastně ani pořádně nedostanu, takže na serveru až na nějaké gridnění vlastně nemám co dělat. To znamená, že bych měl i více času na reporty, než někteří Supporti a Administrátoři.

No.. A tímhle bych možná mojí přihlášku ukončil. Předem děkuji za vyřízení přihlášky.

- Dominick.

Nirox

Hráč

16
5.6.2020 16:43

YES PLEASE!!

neznamy#15 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č. 10 & 19

Kenny15

Hráč

19
5.6.2020 21:57

Ačkoliv tě moc nemusím, Vráno, tak jo. Já bych byl s tebou nad míru spokojený, je s tebou větší domluva jak se Sandlerem.

 

Lofanek

Hráč

32
6.6.2020 00:08

Mám trošku menšie výhrady voči tvojmu RP (post prezidenta a následný ilegal moc k sebe nesedí), ale inak voči tebe nič nemám. 

Som určite za!

6.6.2020 11:28

PRO, jen trochu ta aktivita

Halucinace

Hráč

29
6.6.2020 22:54

Ahoj Lofánku, děkuji za odpověď. K tomu RP na mou obhajobu, nejedu ilegální RP úplně přímo, spíše si organizuju lidi, do kterých následně investuji a něco málo se mi vrátí, buď službami, nebo finančně. Ale co se týče mé aktivity, jsem spíše podnikatel a něco málo si vždy uleju. (jakoby se nějaký to ulejvání peněz na daních nikdy irl nestalo :D)

OpecenaSusenka

Hráč

9
13.6.2020 16:35

Podle mě by tvoje přijetí do Administrátorského teamu ve formě supporta znamenalo dalšího komunikativního člena s hráči který je jim blíže a je schopný s nimi řešit problémy. Rovněž si myslím že tvoje přijetí by mělo za následek zvýšení tvojí aktivity na serveru, což by kompenzovalo zde zmiňovaný nedostatek. Za mě si hráč který pravidla respektuje a rozhodně bych byl nebyl proti tvému přijetí mezi nás. Přeji ti hodně štěstí.

15.6.2020 18:45

Ahoj, gratulujem Ti k postupu na pozíciu MTA Support.

V blízkych dňoch budeš kontaktovaný vedením serveru.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~78

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
pepekmornik

210Kč včera v 20:27

pepekmornik

210Kč včera v 20:26

Lliborflegr

100Kč včera v 15:30

Nejnovější uživatelé
vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024