Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - AdamNerC


AdamNerC

Hráč

1
31.12.2022 23:08

Přezdívka: AdamNerC

Věk: 16

Zkušenosti: No pomáhal bych lidem, musel bych být aktivní na server (to není problém), řešení reportů a práce s lidmi ovládám, Pomáhání novým lidem na serveru s základy rp

Komunikační dovednosti: Dobré, gramatiku umím.

Mám čas: 5-6 hodin denně

Další informace o mně:

Ahoj, jmenuji se Adam, je mi 16 let. Rád hraju florbal, fotbal a ping-pong. MTA hraji už nějaký ten měsíc, a furt mě to neomrzelo. Už od malička jsem se chtěl stát policajte, prostě mě to chytlo. Tak jsem začal cvičit jako např. běhat a dělat ty koníčky, začal jsem se i učit. Akorát mě na tu školu nevzali, takže jsem musel na chemickou školu. Ta chemická mě moc nebaví, tak asi budu přestupovat. Mám jedno dvojče a dva nevlastní bratry. Občas chodím i na brigádu, pracuji tam se dřevem. Jako např. skládání a protahování. Bydlíme v malým městečku v bytovce.

3.1.2023 14:16

Chlape, vždyť tady u nás máš vcelku masivní multiaccount, k tomu tady nemáš nahranou ani hodinu... Já se snad nebudu rozepisovat. Účty ti budou zabanované, unban pak řeš individuálně tam, kam to patří.

Vzít tě samozřejmě nemohu.


Powered by LeoSight IFS
LT~30

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024