Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - Mart1ny


Mart1ny

Hráč

13
3.1.2023 00:07, naposledy upraveno 3.1.2023 21:38 uživatelem Mart1ny

Přezdívka: Mart1ny

Věk: 17

Zkušenosti: Skúsenosti s Helperom mám, nie velké ale mám. Dosť často som bol Helperom na takých menších minecraft serveroch. Viem že to nie je nič moc ale myslím si že sa to počíta.

Komunikační dovednosti: Čo sa týka komunikatívnych dovedností, tak pri zoznamovaní s novými ľudmi som docela hanblivý a neistý. Samozrejme čeština, slovenčina a docela viem aj tu angličtinu a teraz som sa po novom začal učiť španielsky

Mám čas: Čas mám každý deň, hlavne vo večerných hodinách. Niekde viac niekedy menej podľa toho aký je deň akú mám náladu.

Další informace o mně:

Čauki Čauki, som tu opäť. Píšem si už 3 prihlášku do A-Teamu. Posldnú príhlášku som si písal 2 mesiace dozadu. Prvá nevišla, druhá tiež nie tak do tretice všetko dobré. Takže pre tých ktorý o mne počujú prvý krát, volám sa Paťo, som 17 ročný študent informatiky a tak celkovo sa venujem veciam okolo počítaču. Na Skime ma môžete zastihnúť za postavu Carl Drozdov Smith, rusa ktorý pracuje pre Políciu San Andreas. Hlavne hrávam za túto postavu za ktorú mám nahraných krásnych 222 hodín. Potom vlastním ešte 3 daľšie na ktorých mám tiež nahrane viac ako 100h. Čiže sa dá povedať že Skimo už niaku dobu hrávam. Čo sa týka mojich záľub tak hlavne programovanie v Pythone to úplne milujem. Potom ovládam ešte jazyky ako HTML, CSS, PHP a tak niak aj Javu ale tú len s povinnosti. Vo volnom čase si zahrám aj niaky ten futbal či tenis, poprípade si záhrám Valorant. Čo sa týka mojich banov tak môj posledný ban siaha až na júl 2022 čiže už to bude pól roka čo som nebol za moje trápne chovanie potrestaný. Úprimne sa tomu čudujem že takto dlho som bez banu. Čo sa týka mojej aktivity tak sa prídem aspoň každý deň na chvílu pozrieť čo tam tá banda trkvasov robí. Raz začas si niaky ten deň off dám ale na dlho to neni pretože som asi na týchto pár pixeloch závislý. Skimo mi tak niak prirástlo k srdcu. Dávnejšie som hrával minecraft kôli ktorému som sa tu Javu aj začal učiť a strašne som sa tešil keď nám oznámili že sa ju v 2 ročníku budeme uči´t. No a dopadlo to tak že sa Javu učím už druhý rok a viem si tak vytvoriť nový projekt. Osobnostne som niečo medzi Introvertom a Extrovertom. S novými ľudmi sa zoznamuje skôr Introvertne, to znamená že som pri zoznamovaní taký hanblivejší ale keď malinko vypijem tak sa mením na extroverta.((Samozrejme sa myslí pitie gumidžúsu)). V mojom živote sa teraz hlavne zameriavam na vodičák. Kedže jazdím denne do školy asi 3 prestupmi, auto mi neskutočne ulahčí život. Ak by ste sa chceli ešte niečo o mne dozvedieť tak sa možete pozrieť na moju predchádzajúcu prihlášku kde som písal niečo iné ale zatial vám prajem pekný zvyšok dňa. S láskou Mart1ny PS: Pardon za gramatické chybičky ale je pólnoc a akorat sa chystám do hajan

26.2.2023 13:46

Ahoj!

Po opravdu dlouhém rozmýšlení a pozorování tvé osoby ve hře, kdy jsem opravdu netušil, co s tebou nadělat, jsem dospěl k názoru, že stále prozatím nejsi vhodným adeptem do HT. Ač bych aktivní lidi potřeboval, stále zde hrají obrovskou roli projev a smýšlení, kde, řekněme si upřímně, místy dost pokulháváš, a já tak prozatím nemohu přijmout zodpovědnost za to, že bys byl někde zavřený sám s nováčkem. Jsem ostatně rád, že jsi víc zainteresovaný do komunikace a budování vztahů, v tom tě jedině podporuji, ale jak říkám, dáme tomu ještě nějaký ten čas.

Díky za pochopení a přeji hezký zbytek dne.

<GA> Dzardys
správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~36