Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - nicicvagin22


nicicvagin22

Hráč

2
21.1.2023 15:15

Přezdívka: nicicvagin22

Věk: 17

Zkušenosti: Bol som tu už Helper, GM, taktiež som bol Admin na niekoľko MTA serverov, taktiež som bol developer.

Komunikační dovednosti: Moje komunikačné dovednosti sú podľa mňa na perfektnej úrovni. Mám dar reči.

Mám čas: 2-3 hodinky denne.

Další informace o mně:

Čaute, pravdepodobne ma tu väčšina poznáte ako viyn, každopádne po novom sa Vám predstavujem ako nicicvagin22, nakoľko moj krásny účet je zabanovany. Došiel som na tento portál sa zabaviť a znova si niečo málo zaRPiť. Pred tým, než mi budete admini dávať ban, tak Rataj o mne vie ano a zatiaľ je s tým v poriadku. Došiel som sem bez žiadneho trolenia a čisto sa len zabaviť. Niečo o mne v skratke.. Ummm volám sa Adam, mám 17 rokov, som v druhom ročníku na strednej odbor MPS, v škole sa mi darí, chodievam cvičiť rád pumpujem chrbát biceps. Mám šťastný život, bavím sa a došiel som sa zabaviť spoločne s vami.

21.1.2023 15:32

Tak si své srandičky nech prosím pro sebe a nezatěžuj mi systém přihlášek do AT, pak na to musím úplně zbytečně odpovídat 😉Myslím si, že verdikt zamítnutí nemusím nikterak rozvádět ani vysvětlovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~29