Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška Helper - DzofreCZ


DzofreCZ

Hráč

19
27.1.2023 00:14

Přezdívka: DzofreCZ

Věk: 18

Zkušenosti: Zkušenosti ohledně At na RP serverech nemám. Co se týká RP tak zkušenosti mám jelikož na skimu působím už nějakou chvilku.

Komunikační dovednosti: Čeština za mě dobrá. Anglicky taky něco dokážu poskládat.

Mám čas: Mám čas skoro furt. Poslední dobou jsem na skimu dost aktivní.

Další informace o mně:

Ahoj mé jméno je Tomáš. Už třetím rokem se učím na kuchaře a troufnu si říct že úspěšně. Před nedávnou chvílí jsem úspěšně zdolal autoškolu tudíž jsem čerstvě řidič a dost se věnuji řízení. Je mi osmnáct let k RP serveru jsem se dostal tak že jsme s kamarády byli venku a jeden zmínil Roleplay hru nějak jsem se o to začal zajímat a postupem času jsem se dostal díky kamarádům na Skimo. Začal jsem se postupně učit a po nějakém čase jsem pochopil o co jde. Na postavě Tomas Donatello mám současně nahráno 2197 hodin. I přesto že jsme stále student tak i tak se snažím dávat nějaký svůj volný čas do skima. Jsem poměrně klidný, přátelský člověk který se rád seznamuje s novými lidmi a jsem komunikativní. Mezi mé koníčky patří míčové hry jako je fotbal florbal a samozřejmě hraní na skimu. Nesmím zapomenout na mé kamarády díky kterým vím co je to Roleplay a kvůli ním sem poznal super komunitu tady na skimu. Rád bych ještě dodal že skimo je můj úplně první Roleplay server na kterém jsem hrál a stále hraju. Řekl bych že mé RP je průměrné stále je co zlepšovat. Jsem si vědom těch chyb které jsem udělal ale i přes mé chyby jsem dobrý člověk, který by rád pomáhal jak novým tak i starším hráčům. Chtěl bych předat mé zkušenosti hráčům aby nedělali stejné chyby které jsem dělal já.

29.1.2023 21:47

Ahoj!

Dnes to vezmu velice rychle. Oceňuji, že se skutečně projeuvje jakási náprava z tvé strany, poslední trest ti byl udělen v říjnu minulého roku. Komunita s tebou téže tak nějak souhlasí, já však budu poslem špatných zpráv. Historii máš vcelku obsáhlou a nachází se v ní nemálo závažných trestů, proto bych byl rád, kdybychom tě ještě nějaký čas mohli ve hře pozorovat. Nelam si s tim hlavu, jde především o prohlubení důvěry a pokud ses skutečně napravil, myslím si, že třeba u přihlášky za čtvrt roku by to už nemusel být takový problém. Ale neříkej hop, dokud nepřeskočíš.

Prozatím se měj, hodně štěstí příště. 🫡

<GA> Dzardys
správce Helper Teamu


Powered by LeoSight IFS
LT~52

Přihlášení
Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo