Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Přihláška MTA Support - RobiikCZ


RobiikCZ

Hráč

4
19.6.2020 12:36

Přezdívka: RobiikCZ

Věk: 17

Zkušenosti: Tak zkušenosti s pozicí Support mám, jelikož jsem tuto pozici mě na pár nejmenovaných serverech který se rozpadly. Zkušenosti s RP mám napsal bych že hodně veliké jelikož to už hraji pár let když nepočítám mojí pauzu.

Komunikační dovednosti: Umím trochu anglicky a slovensky

Mám čas: Skoro každej den ale kde ten volnej čas bude na 100% je SO-NE nějakej ten čas se najde i v průběhu týdne.

Další informace o mně:

Čau, mé jméno je Robert Procházka je mi 17 let a pochazím z Prahy. Jsem normální klučina kterej si občas venku s kamarádama zahraje street basket nebo fotbal. Ve volném čase hraji hry, především MTA jelikož mě to zase začalo bavit, hraji i pár jiných her jako jsou například GTA V nebo CODko. Ve volným čase přeci jen a jen nehraji ale jdu se třeba procházet jelikož to pomáhá psychyce. To by bylo vše už nevím co bych měl napsat..

19.6.2020 12:46

Ahoj, je mi to ľúto ale momentálne neprebieha nábor na pozíciu MTA Support.

Ďakujeme Ti za tvoju ochotu stať sa členom nášho tímu.


Powered by LeoSight IFS
LT~24